خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور رشته دامپزشکی

ثبت نام بدون کنکور رشته دامپزشکی

ثبت نام بدون کنکور رشته دامپزشکی 

ثبت نام بدون کنکور رشته دامپزشکی به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته دامپزشکی چیست؟

زمان ثبت نام بدون کنکور رشته دامپزشکی چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام بدون کنکور رشته رادیولوژی ارائه دادیم.در این نوشته مطالبی در مورد ثبت نام بدون کنکور رشته دامپزشکی ارائه می دهیم.

رشته دامپزشکی از جمله رشته های پرطرفدار گروه آزمایشی تجربی است که همه ساله تعداد بسیار زیادی از داوطلبان و متقاضیان گروه تجربی برای قبولی و کسب رتبه برتر در کنکور با یکدیگر رقابت می کنند.

ثبت نام بدون کنکور رشته دامپزشکی
ثبت نام بدون کنکور رشته دامپزشکی

چند سالی است که دانشگاه آزاد همانند سایر دانشگاه ها در کنار پذیرش باکنکور،به صورت بدون کنکور هم در تعداد بسیاری از رشته ها به صورت بدون کنکور دانشجویان و متقاضیان را پذیرش می کند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته دامپزشکی

شرایط پذیرش دانشگاه آزاد نسبت به سایر دانشگاه به نسبت راحتر است و لیست رشته های ارائه شده آن نیز از تنوع بالاتری برخوردار است.به همبن دلیل سالانه جوانان زیادی خواهان ثبت نام و تحصیل در دانشگاه آزاد هستند.

رشته های گروه فنی و مهندسی،کاردانش،علوم انسانی،هنر و زبان انگلیسی به صورت بدون کنکور در دانشگاه آزاد ارائه می شود.برخلاف بسیاری از شایعات مبنی بر پذیرش بدون کنکور رشته های پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی،دامپزشکی و رشته های گروه پیراپزشکی ،هیچ کدام از این رشته ها به صورت بدون کنکور نه تنها در دانشگاه آزاد بلکه در هیچکدام از دانشگاه های کشور به صورت بدون کنکور ارائه نمی شود.

برای قبولی در این رشته ها باید در کنکور سراسری شرکت کنید و رتبه مورد نظر را کسب کنید.البته تعدادی از رشته های گروه پیراپزشکی نظیر گیاه شناسی به صورت بدون کنکور در دانشگاه آزاد ارائه می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

اگر خواهان ثبت نام بدون کنکور در رشته های پرطرفدار دانشگاه آزاد هستید باید در همان زمان شروع نام نویسی بدون کنکور دانشگاه آزاد نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.زیرا رشته های پرطرفدار دانشگاه آزاد خیلی زود به حدنصاب رسیده و اولویت با کسانی است که زودتر انتخاب کرده باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹