خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور رشته رادیولوژی

ثبت نام بدون کنکور رشته رادیولوژی

ثبت نام بدون کنکور رشته رادیولوژی

ثبت نام بدون کنکور رشته رادیولوژی به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته رادیولوژی چیست؟

زمان ثبت نام بدون کنکور رشته رادیولوژی چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام بدون کنکور رشته هتلداری ارائه دادیم.در این نوشته سعی داریم به بررسی ثبت نام بدون کنکور رشته رادیولوژی بپردازیم.

رادیولوژی از جمله رشته های پیراپزشکی محسوب می شود.به دلیل بازار کار و موقعیت اجتماعی تعداد بسیاری زیادی از داوطلبان گروه آزمایشی تجربی خواهان شرکت و ثبت نام در رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی هستند.

نام نویسی بدون کنکور رشته رادیولوژی

چندسالی است که اکثر رشته های فنی و مهندسی ،علوم انسانی،هنر و کاردانش به صورت بدون کنکور در دانشگاه های آزاد،غیرانتفاعی،علمی و کاربردی ،پیام نور و حتی دانشگاه دولتی ارائه می شوند.

نکته جالب توجه این است که علی رغم فکر و خیال تعدادی از افراد،رشته های پزشکی و شمار زیادی از رشته های پیراپزشکی به صورت بدون کنکور در دانشگاه های مختلف ارائه نمی شود.البته تعدادی از رشته های گروه پیراپزشکی نظیر گیاه شناسی به صورت بدون کنکور در دانشگاه آزاد ارائه می شود که برای ثبت نام باید با داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی،به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنید و با انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر خود ثبت نام خود را کامل کنید.

همچنین تعدادی از رشته های پیراپزشکی نظیر رادیولوژی به صورت بدون کنکور تحت عنوان بومی گزینی در مناطق محروم در دانشگاه های روزانه در مقطع کاردانی ارائه می شوند که البته این پذیرش در شرایط خاص صورت می گیرد که برای اطلاع از آن می توانید با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

به طور کلی برای ثبت نام در رشته های پزشکی و پیراپزشکی باید در کنکور سراسری شرکت کرده و رتبه مورد نظر قبولی در رشته و دانشگاه های مختلف را به دست آورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹