خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور رشته شنوایی سنجی

ثبت نام بدون کنکور رشته شنوایی سنجی

ثبت نام بدون کنکور رشته شنوایی سنجی

ثبت نام بدون کنکور رشته شنوایی سنجی به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته شنوایی سنجی چیست؟

زمان ثبت نام بدون کنکور رشته شنوایی سنجی چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته هوشبری بدون کنکور ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام بدون کنکور رشته شنوایی سنجی بپردازیم.

رشته شنوایی سنجی بعنوان یکی از رشته های نوین و جدید در لیست رشته های دانشگاه های علوم پزشکی مطرح می شود که جزء رشته های پیراپزشکی محسوب می شود.در سال های اخیر این رشته یکی از رشته های پرطرفدار و پرمخاطب در میان جوانان و داوطلبان گروه تجربی بوده است که در انتخاب رشته کنکور سراسری بسیار مورد توجه واقع شده است.

در حال حاضر این رشته در مقطع دکتری ارائه نمی شود.داوطلبان این رشته در مقطع کارشناسی ارشد می توانند گرایش های این رشته را انتخاب کنند تا بتوانند در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل بدهند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته شنوایی سنجی

دانشگاه های مختلفی از جمله دانشگاه علمی کاربردی،دانشگاه آزاد،دانشگاه پیام نور و دانشگاه غیرانتفاعی  در تعدادی از رشته ها اقدام به پذیرش دانشجویان و داوطلبان تحصیل می کنند.ولی هیچکدام از این دانشگاه ها رشته های پزشکی و پیراپزشکی را به صورت بدون کنکور ارائه نمی دهند.

برای قبولی در این رشته ها و البته رشته شنوایی سنجی باید در کنکور سراسری شرکت کنید و رتبه و درصد مورد نیاز را کسب کنید.البته تعدادی از رشته های گروه پیراپزشکی نظیر گیاه شناسی به صورت بدون کنکور در دانشگاه های آزاد ارائه می شود.

باید بدانید اگر خواهان ثبت نام در رشته های پرطرفدار دانشگاه آزاد علی الخصوص در شهرهای بزرگ هستید باید سریعا در انتخاب رشته خود اقدام کنید.زیرا رشته های پرطرفدار زود به حد نصاب می رسند و اولویت با کسانی است که زودتر انتخاب رشته خود را انجام دادند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹