خانه / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور رشته هتلداری

ثبت نام بدون کنکور رشته هتلداری

ثبت نام بدون کنکور رشته هتلداری

ثبت نام بدون کنکور رشته هتلداری به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته هتلداری چیست؟

زمان ثبت نام بدون کنکور رشته هتلداری چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد مهلت ثبت نام بدون کنکور ارائه دادیم.در این نوشته سعی داریم به بررسی ثبت نام بدون کنکور رشته هتلداری بپردازیم.

رشته هتلداری از جمله رشته های دانشگاهی گروه علوم انسانی است که در لیست انتخاب رشته دانشگاه سراسری وجود دارد.این رشته در دانشگاه های سراسری روزانه و غیرانتفاعی ارائه می شود.ظرفیت پذیرش این رشته در این دو دانشگاه کاملا متفاوت است.

نام نویسی بدون کنکور رشته هتلداری

حدود ۲۰ درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته مدیریت هتلداری در دانشگاه های سراسری مربوط به پذیرش دانشگاه دولتی روزانه می باشد و مابقی مربوط به پذیرش دانشگاه غیرانتفاعی می باشد.دانشگاه سراسری حتی در دوره شبانه یا تکمیل ظرفیت نیز پذیرش دانشجو صورت نمی دهد.

این رشته در دانشگاه آزاد نیز هم به صورت با کنکور و هم به صورت بدون کنکور ارائه می شود.دانشگاه آزاد در دو نیم سال تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.برای ثبت نام کافی است که شما مدارک خواسته شده را داشته باشید.

همانطور که ابتدا به آن اشاره کردیم رشته مدیریت هتلداری از رشته های دانشگاهی گروه علوم انسانی است که در دو مقطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته ارائه می شود البته ارائه این مقاطع بستگی به نوع دانشگاه دارد.

برای ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته باید علاوه بر مدرک دیپلم،مدرک پیش دانشگاهی نیز داشته باشید.البته در این صورت می توانید در مقطع کارشناسی پیوسته نیز ثبت نام کنید.

۱ماه پیش از شروع هر نیم سال تحصیلی زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد فرا می رسد.شما باید در این زمان به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنید و با مشاهده لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته هتلداری مناسب ترین مورد را برای خود انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹