خانه / مقالات / ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۶

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۶

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۶

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۶ افرادی که برای ادامه تحصیل خود علاقمند هستند تا در دانشگاه بدون کنکور تهران شرکت کنند می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نسبت به ثبت نام با دردست داشتن تمامی مدارک شناسایی خود در رشته محل های جدید ارائه شده اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام دانشگاه بدون کنکور با ما تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه آزاد اسلامی ، با توجه به اعلام کثیری از افراد برای ادامه دانشگاه خود نسبت به ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی پیوسته، برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمه دوم در بعضی  رشته‌ها در واحدهای دانشگاهی خارج از استان تهران که ظرفیت ثبت‌نام آنها تکمیل شده است، فراهم شده است.

همه متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه ۱۰مهر با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی سایت رسمی دانشگاه ازاد پس از مطالعه دفترچه راهنما و تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۶-۹۷

برای ثبت نام در تمامی رشته های بدون ازمون دانشگاه ازاد در کلیه مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و پیوسته که باید ابتدا به ظرفیت های انها دقت کرد.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۶ لیست اعلام شده زیر که ظرفیت ثبت‌نام آنان تکمیل شده است در این نیمسال فراهم نمی‌باشد و در‌خصوص شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۶ در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و چه بصورت ناپیوسته در نیمسال دوم (بهمن ماه) ۹۷-۹۶ متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

لیست رشته مقطع کارشناسی پیوسته که ظرفیت ثبت‌نام آنان افزایش یافته است به شرح زیر است:

حقوق: واحدهای ارومیه، رشت، خمینی شهر

روانشناسی: واحدهای قم، خمینی‌شهر، خوراسگان (اصفهان)، رشت و کرج

حسابداری: واحدهای کرج، خوراسگان (اصفهان)

مهندسی پزشکی: واحدهای مشهد، رشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مالیم تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹