خانه / دانشگاه آزاد / ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد یا داوطلبانی که دیر نسبت به انتخاب رشته مورد نظر اقدام کردند میتوانند در مدت زمانی محدودی که دانشگاه ها نسب به پذیرش دانشجو از لیست تکمیل ظرفیت خود اعلام میکنند اقدام به ثبت نام کنند.

ثبت نام تکمیل ظرفیت در بهمن ماه

برای مشاهده دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد کلیک کنید

و یا با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

معاون اموزشی دانشگاه  در ادامه صحبت خود به مدت زمانی محدود برای ثبت نام تکمیل ظرفیت درمقطع ارشد و دکتری اشاره کرد.

اینکه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تا ساعت ۱۲ شب چهارشنبه ۲۹ مورخ دی ماه ادامه دارد، افزود: متقاضیانی که در کنکور دکتری تخصصی سال ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده و آماده حضور در مصاحبه شده اند می توانند در رشته گرایشی که مرحله مصاحبه را انجام دادند حداکثر تا ۲۰ محل دانشگاهی را انتخاب کنند.

به گفته معاون آمورشی دانشگاه ، هیچ کدام ازدازطلبان پذیرفته شده مراحل قبلی آزمون دکتری تخصصی ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی که در واحدهای دانشگاهی مکان  پذیرش قبلی خود ثبت نام کرده اند ، نمی توانند در این مرحله از تکمیل ظرفیت رشته خود اقدام کنند.

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه کارشناسی ارشد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمه دوم که متناسب با مجموعه امتحانی خود تا حداکثر تا ۲۰ رشته و محل دانشگاهی را انتخاب کنند. هیچ کدام از متقاضیان پذیرفته شده در تکمیل ظرفیت مراحل قبلی آزمون کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی که در واحدهای دانشگاهی محل پذیرش قبلی خود ثبت نام نموده‌اند،نمیتوانند در این مرحله از ثبت نام تکمیل ظرفیت شرکت کنند

شما عزیزان برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه در تمام مقاطع تحصیلی و راهنمایی گرفت از نحوه ثبت نام دانشگاه گروه مشاورین مالیم تماس بگیرید.

مشاورین تحصیلی مالیم همه روزه از ساعت۸ صبح الی ۱۲ شب اماده هرگونه راهنمایی دادن به شما داوطبان است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹