خانه / دکترای تخصصی / ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه تهران

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه تهران

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه تهران

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه تهران :  مدیر آموزشی دانشگاه تهران دکتر محمد علی شریفی در جلسه ی اخیر خود اعلام کرد : معرفی‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ دانشگاه تهران از ۱۷ آذر ماه سال جاری به مدت ۳ روز فرصت دارند ثبت‌نام خود را جهت شرکت در مرحله ارزیابی اختصاصی وتکمیل ظرفیت انجام دهند

مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه تهران

دکتر  محمد شریفی در ادامه افزود: ثبت نام آن گروه از متقاضیان دوره دکتری تخصصی  سال ۹۶  درتکمیل ظرفیت  که جهت شرکت در مرحله دوم ازطرف سازمان آموزش کشور به دانشگاه تهران معرفی شده‌اند ، از تاریخ اعلام شده باید نسبت به تکمیل ثبت نام خود که از طریق سامانه جامع آموزش دانشگاه صورت می گیرد اقدام کنند.

و به علت محدود بودن و کم بودن پذیرش در ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه تهران ، متقاضیان قبل از تاریخ اعلام شده نسبت به تکمیل مدارک و نحوه ثبت نام اطلاعات کسب کنند.همچنین شما متقاضیان عزیز می توانید از طریق تماس با مشاورین متخصص مالیم از نحوه ثبت نام و قبول شدن در آزمون راهنمایی بگیرید.

مشاور آموزشی دانشگاه  تهران از متقاضیان دوره دکتری تخصصی  PHD سال ۹۶  تکمیل ظرفیت دانشگاه تهران که برای مرحله دوم از  طریق سازمان آموزش کشور به دانشگاه تهران معرفی شده‌اند، در مدت زمانی اعلام شده پذیرش می‌کند.

طریقه ی ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه تهران

مشاور آمورشی دانشگاه  تهران افزود : درهمه ی  رشته‌ها ،  پس از بررسی  تخصصی و ارزیابی سوابق آموزشی و پژوهشی با مطالب بار گذاری شده در سامانه جامع آموزشی از سوی متقاضیان، از کسانی که واجد شرایط  برای ارزیابی عمومی هستند  دعوت میکند. لازم استمتقاضیان محترم  در بارگذاری مدارک آموزشی و پژوهشی خود دقت لازم و کامل را به عمل بیاورند.

شما متقاضیان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه تهران و قبولی در این آزمون می توانید از طریق مشاورین متخصص مالیم راهنمایی بگیرید.گروه مشاورین مالیم هر روز از ساعت ۸ صبح الی ۱۲شب آماده پاسخویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹