خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر بدون کنکور چگونه انجام می شود؟شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر بدون کنکور به چه صورت است؟زمان ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر بدون کنکور چه وقت است؟ در این نوشته سعی داریم به بررسی و ارائه پاسخ مناسب به این سوالات متداول بپردازیم.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامشهر مانند سال های قبل برای دو نیم سال مهر و بهمن صورت می گیرد.با هدف سهولت در روند انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد کرج کلیه امور مربوط به ثبت نام به صورت الکترونیکی و از طریق سایت مربوط به ثبت نام دانشگاه آزاد صورت می گیرد و نیاز به مراجعه حضوری به دانشگاه مورد نظر نمی باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمه دوم
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمه دوم

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامشهر در طول شبانه روز و از طریق سایت ثبت نام دانشگاه آزاد انجام می شود و تا پایان مهلت ثبت نام این فرایند ادامه دارد.اگر متقاضی ثبت نام در این دانشگاه هستید بهتر است هرچه زودتر اقدام کنید تا ظرفیت رشته مورد نظر پر نشود.

اولین مرحله برای ثبت نام دانشگاه آزاد خرید کارت اعتباری است که این خرید از طریق سایت ثبت نام دانشگاه آزاد صورت می گیرد و ضروری است تا آخرین لحظه رمز ثبت نام و شناسه را حفظ و نگهداری کنند.

اگر در طول فرآیند ثبت نام با مشکل مواجه شدید می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید و این مسئولیت را به آن ها واگذار کنید.مالیم گروه با برخورداری از مشاوران متخصص آماده ارائه خدمات مشاوره تحصیلی به داوطلبان،متقاضیان و دانشجویان عزیز می باشد.

دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر بدون کنکور

برای کسب اطلاعات دقیق از شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر بدون کنکور با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

باید بدانید که شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامشهر برای هر مقطع متفاوت می باشد.بهتر است قبل از ثبت نام در مقاطع مختلف با نسبت به شرایط ثبت نام اطلاعات دقیق کسب کنید.در صورتی که متقاضی شرایط ثبت نام را به طور کامل برقرار نکند،نام نویسی او باطل و مبلغ پرداختی برای ثبت نام استرداد نخواهد شد.

باید بدانید که ثبت نام دانشگاه در یک کدرشته صورت می گیرد.چنانچه فردی در دو یا بیشتر کد رشته ثبت نام کند،هر دو رشته انتخابی او باطل می شود.

متقاضیان ثبت نام باید تا پایان مهلت نام نویسی نسبت به تکمیل فرم خود اقدام کنند.آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ورودی بهمن تا پایان بهمن ماه می باشد.

نام نویسی متقاضیان دانشگاه آزاد مشروط به رعایت و آماده سازی شرایط می باشد.اگر داوطلب برای ورودی مهر ثبت نام کرده باشد بایستی تا پایان شهریور ماه مدرک پیش دانشگاهی خود را دریافت کند و اگر برای ورودی بهمن ثبت نام کرده باشد باید تا پایان بهمن ماه مدرک پیش دانشگاهی خود را ارائه دهد.

شهریه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامشهر

شهریه دانشگاه آزاد اسلامشهر برای مقاطع مختلف متفاوت می باشد.نرخ شهریه برای مقاطع به شرح زیر می باشد:

نرخ شهریه برای مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته در حدود ۷۰۰ تا ۱ میلیون تومان می باشد.این رنج قیمت به تعداد واحدهای انتخاب شده توسط دانشجو بستگی دارد.

نرخ شهریه برای مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در حدود ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ هزار تومان می باشد.

نرخ شهریه برای مقطع کارشناسی ارشد بین ۲ تا ۳ میلیون تومان می باشد.

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد میزان شهریه و لیست رشته های دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر با مشاوره مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹