خانه / دانشگاه آزاد / ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر

ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر

ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر

ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر: متقاضیان ثبت نام دانشگاه و ورود در مقطع های تحصیلی کاردانی ، کارشناسی،کارشناسی ارشد ، نیاز به مدارک و انجام مراحل زیر دارند:

ورود در سایت آزمون و گرفتن کد رهگیری

دو سری کپی از کارت ملی و به همراه داشتن اصل آن

دو سری کپی ازتمام  صفحات شناسنامه  و به همراه داشتن اصل آن

ارائه آخرین مدرک تحصیلی

ارئه برگه معافیت تحصیلی از از نظام وظیفه و دو سری کپی از آن

ارائه فیش واریزی هزینه خدمات آموزشی و هزینه بیمه دانشجو

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامشهر

اما برای ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر در رشته های  پیراپزشکی، مهم ترین شرط قبولی در کنکور است. انتخاب رشته تحصیلی با رتبه داوطب در کنکور انجام می شود.

به غیر از چندین رشته ای که در دانشگاه های آزاد و غیر انتفاعی بصورت آزاد و بدون آزمون کنکور ثبت نام به عمل می آید ، باقی رشته های تحصیلی در دانشگاه آزاد نیاز به قبولی در کنکور دارند.

مانند رشته های پزشکی و شاخه های پزشکی در دانشگاه های آزاد هم نیاز به قبولی با رتبه مورد نیاز در آزمون کنکور دارند.اما تعداد محدودی از دانشگاه های آزاد در رشته های پزشکی بدون آزمون کنکور دانشجو می پذیرد و شما متقاضی عزیز برای اطلاع از این دانشگاه ها می توانید با گروه مشاوره مالیم تماس بگیرید.

دانشگاه آزاد مرکزی برای پیشبرد اهداف خود در راستای جذب دانشجو خارجی از طرف کشور های همسایه و مسلمان برنامه ریزی های مدیریتی و آموزشی را انجام داده است.یکی ازین برنامه ریزی ها بر این اصل است که دانشجو می تواند بدون در نظر گرفتن مدرک تخصصی دیپلم برای ادامه تحصیل در دانشگاه،رشته مورد نظر خود را نسبت به استعداد های خود در لیست رشته های بدون کنکور ارائه شده از طرف دانشگاه آزاد مرکزی انتخاب کند.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامشهر

در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای رشته های فنی نیاز به داشتن مدرک پیش دانشگاهی نیست و متقاضیان می توانند  فقط با ارائه مدرک دیپلم و برگه معافیت تحصیلی از نظام وظیفه و مدارک مورد نیاز ثبت نام کنند.

ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامشهر دو بار در سال انجام می شود و ثبت نام نیمه اول در اواخر شهریور ماه و ثبت نام  نیمه دوم در بهمن ماه انجام می شود.

اما شما داوطلبان عزیز برای راهنمایی گرفتن در مورد انتخاب رشته،ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ، ثبت نام رشته های پزشکی و زیر شاخه های پزشکی در دانشگاه آزاد با گروه مشاوره مالیم تماس برقرار کنند.

 

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران رشته حقوق

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران جنوب

دانشگاه بدون کنکور تهران مرکزی

دانشگاه بدون کنکور تهران شرق

دانشگاه بدون کنکور تهران غرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹