خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم بهمن ۹۹-۹۸

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم بهمن ۹۹-۹۸

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم بهمن ۹۹-۹۸

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم بهمن ۹۹-۹۸ در اواخر دی ماه صورت میگیرد و در صورت خالی بودن ظرفیت دانشگاه انتخاب شده زمان ثبت نام تا اوایل بهمن ماه تمدید میگردد. حال داوطلبانی که به هر دلایلی نتوانسته اند در نیمسال مهر ماه در دانشگاه آزاد ثبت نام کنند میتوانند برای ثبت نام و ادامه تحصیل در ترم بهمن ماه شروع به عمل نمایند.متقاضیان میتوانند در دو مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته ثبت نام کنند.ثبت نام در صورتی انجام میگیرد که افراد شرایط عمومی ثبت نام را دارا باشند.

 متقاضیان با ورود به سایت سنجش دانشگاه آزاد فرم ثبت نام را دانلود کرده و بعد از دانلود فرم باید مشخصات تحصیلی دوران دیپلم خود را بصورت دقیق وارد نمایند.قابل توجه اقایانی که مشل سربازی و نظام وظیفه دارند باید قبل ثبت نام مشکل را بصورت کامل حل نمایند.

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم بهمن ۹۹-۹۸

شرایط ثبت نام بگونه ای است که افراد باید مدرک دیپلم خود را بصورت کامل در دسترس داشته باشند و با تکمیل سوابق تحصیلی خود در دانشگاه های آزاد  اقدام به ثبت نام کنند. باید توجه داشت که معدل رکن اصلی ثبت نام و انتخاب رشته میباشد بگونه ای که با بالا بودن معدل درصد قبولی متقاضیان بالا رفته و میتوانند در دانشکاه های بهتری شروع به ثبت نام و تحصیل نمایند.

 از این رو داوطلبان بدون کنکور دانشگاه های آزاد میتوانند با ورود به سایت azmoon.org  و دانلود دفترچه های نیمه وقت و تمام وقت دانشگاه آزاد شروع به انتخاب رشته نمایند باید توجه داشته که با توجه به کد رشته های موجود در دفترچه داوطلبان میتوانند تا حد اکثر ۲۰ کد رشته را انتخاب نمایند.برای ثبت نام در دوره کاردانی معدل کتبی دیپلم و برای ثبت نام در دوره کارشناسی حتما باید معدل کتبی دوره کاردانی در دست متقاضیان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹