خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی به کارشناسی

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی به کارشناسی

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی به کارشناسی

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی به کارشناسی به چه صورت انجام می شود؟ ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی به کارشناسی چه زمانی می باشد؟ شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی به کارشناسی چیست؟

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد همان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی می باشد.ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد مشروط به هم خوانی مدارک کاردانی با کارشناسی نمی باشد و شما تنها می توانید با داشتن مدارک کاردانی در مقطع کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

این ثبت نام از طریق سایت دانشگاه آزاد انجام می شود.برخلاف سال های گذشته امسال برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد شما بایستی ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام کنید،سپس با مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تعداد ۲۰ کدرشته را انتخاب کرده و در فرم ثبت نام درج کنید.سپس منتظر اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد باشید.بعد از بررسی سوابق تحصیل شما نتیجه اعلام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

از جمله شرایط ثبت نام و نام نویسی دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقطع کارشناسی ناپیوسته داشتن مدرک کاردانی است.دانشگاه ارائه دهنده این مدرک اهمیتی ندارد و شما تنها با داشتن مدرک کاردانی یا فوق دیپلم می توانید ثبت نام کنید.البته نیازی به همخوانی و تناسب رشته کاردانی و کارشناسی ناپیوسته نمی باشد.

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته همزمان با ثبت نام دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته صورت می گیرد.این ثبت نام در دو مقطع زمانی مهر و بهمن صورت می گیرد که معمولا ۲هفته قبل از شروع نیم سال تحصیلی می توانید با ورود به سامانه دانشگاه آزاد نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با و مشاوره تحصیلی مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹