خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷-۹۸

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷-۹۸

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷-۹۸

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷-۹۸ به چه صورت انجام می شود؟ شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷-۹۸ چیست؟ در این نوشته سعی داریم به بررسی شرایط و زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷-۹۸ بپردازیم.

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷-۹۸

اگر داوطلبان قصد شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد را داشته باشند ،می توانند در کنکور سراسری به منظور ثبت نام در دانشگاه سراسری اقدام کنید.اگر شما پیش از این در دانشگاه دولتی تحصیل کرده اید مشکلی برای ادامه تحصیل شما در دانشگاه آزاد وجود نخواهد داشت.

نحوه ثبت نام بدون کنکور مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد

مقطع کاردانی شامل دوره کاردانی پیوسته و ناپیوسته می باشد.کاردانی پیوسته برای کسانی هست که دارای مدرک دیپلم هستند و کاردانی ناپیوسته برای کسانی است که علاوه بر مدرک دیپلم،مدرک پیش دانشگاهی نیز داشته باشند.برای ثبت نام بدون کنکور دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته باید از طریق سایت دانشگاه آزاد اقدام کنید.

در صورتی که در هر یک از مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشکل مواجه شدید می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید تا برای حل این مشکل راه حلی ارائه کنند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد

مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد نیز در دو دوره کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته اجرا می شود. مقطع کارشناسی ناپیوسته برای افرادی است که مدرک فوق دیپلم یا همان کاردانی خود را دریافت کرده اند و برای شرکت در مقطع کارشناسی ثبت نام می کنند.مقطع کارشناسی پیوسته برای متقاضیانی است که دارای مدرک پیش دانشگاهی هستند و قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی را دارند.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بایستی به سایت آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کنید و با خرید کارت اعتباری نسبت به ثبت نام بدون کنکور اقدام کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷-۹۸ با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹