خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور :دانشگاه آزاد بدون کنکور آسان ترین راه برای داوطلبانی هست که قصد شرکت در دانشگاه را دارند.برخلاف سال های گذشته که دانشگاه آزاد اقدام به پذیرش دانشجو با کنکور ورودی می کرد چند سالی است که به شکل بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه در هر سال تحصیلی انجام می شود.زمان ثبت نام برای ورودی مهرماه از اواسط مرداد آغاز شده و تا اوایل مهرماه انجام می شود.این ثبت نام در ۴مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته صورت می گیرد.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

بسیاری از داوطلبان گمان می کنند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مشروط به معدل بالا است.باید بگوئیم که از سال ۹۳ تا کنون شرط معدل از شروط ثبت نام بدون کنکور حذف شده است.برای ثبت نام کافی است که مدرک تحصیلی مورد نیاز را داشته باشید.

برای مشاهده صفحه پیراپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور کلیک کنید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته مشروط به داشتن مدرک دیپلم است.ثبت نام کاردانی ناپیوسته و کارشناسی مشروط به داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی است.ثبت نام کارشناسی ناپیوسته مشروط به داشتن مدرک کاردانی است.

باید متذکر شویم برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیاز به داشتن مدرک کاردانی از دانشگاه آزاد نیست بلکه از هر دانشگاهی باشد قابل قبول است.

نکته مهم این است دانشجویانی که بدون کنکور در دانشگاه آزاد ثبت نام کرده از امتیاز نقل و انتقال و جابه جایی در دانشگاه آزاد محرو اند.

نزدیک به ۹۵ درصد از رشته های دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور ارائه می شود.

برای دریافت اطلاعات در مورد ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

 

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان رشته حقوق بدون کنکور اصفهان : رشته حقوق بدون کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد