خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه آزاد همدان بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد همدان بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد همدان بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد همدان بدون کنکور و همدان بدون کنکور پذیرش دانشجو دارد. دانشگاه های زیادی در همدان پذیرش دانشجو بدون کنکور را دارند. منظور این است که این دانشگاه ها برای جذب بخشی ازدانشجویان خود از آنها آزمون نمی گیرند بلکه ملاک انتخاب آنها سوابق تحصیلی و آموزشی داوطلبان است.

البته نوع و چگونگی پذیرش این داوطلبان با توجه به دانشگاه پذیرنده متفاوت است حال بیایید اندکی درمورد این دانشگاه ها و شرایط و ظوابط آنها بیشتر بدانیم.

برای مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

بدون کنکور دانشگاه صنعتی همدان، یکی از این دانشگاه دانشگاه صنعتی همدان است، که در دوره کارشناسی ارشد پذیرش دانشجوبدون کنکور دارد. دانشگاه صنعتی همدان  از میان دانشجویان برتر دانشگاه خود وهمچنین دانشگاههای دولتی  دیگر دانشجویانی را برای دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور جذب می کند.

البته این پذیرش فقط در رشته هایی وجود دارد که دوره کارشناسی ارشد آنها در دانشگاه صنعتی همدان باشد،  وهمچنین رشته تحصیلی کارشناسی با رشته مورد تقاضا در کارشناسی ارشد یکی باشد.

رشته های بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد همدان

همدان بدون کنکور: دانشگاه آزاد اسلامی همدان،این دانشگاه هم مانند سایر دانشگاه های آزاد  دیگر پذیرش بدون کنکور دارد. دانشگاه آزاد همدان در شش مقطع تحصیلی کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته ، کارشتاسی ارشد و دکترای تخصصی پذیرش دانشجو را انجام می دهد.این پذیرش ها در ۱۱۰ رشته تحصیلی صورت می گیرد.

که از این میان سهم مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته ،کاردانی پیوسته وکاردانی ناپیوسته ۱۰۳ رشته است.لازم به ذکر است که در این ۴ مقطع هیچ تفاوتی در داشتن مدرک دیپلم دانشجویان وجود ندارد، وهر داوطلب با هر مدرک دیپلم می تواند در هر رشته که علاقه مند است ادامه تحصیل دهد.

همدان بدون کنکور: دانشگاه پیام نور، یکی دیگر از این دانشگاهها دانشگاه پیام نور همدان است که آن هم بر اساس قوانین خود این پذیرش دانشجو را در دومقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد انجام می دهد.

و آخرین دانشگاه هم دانشگاه علمی کاربردی همدان است.که داوطلبان عزیز می توانند برای رسیدن به اطلاعات دقیق وکامل تر با مشاوران خود در این خصوص تماس گرفته و از راهنمای های آنها استفاده لازم را ببرند.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور

هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور

هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور : رشته ی روانشناسی بدون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد