خانه / دانشگاه آزاد / ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد هرچند ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد داوطلبان زیادی را دارد ولی در سال های قبل دانشگاه ازاد تغیرات زیادی داشته و این تغیرات در سال گذشته باعث سردرگمی خیلی از متقاضیان شده است. اما  امسال تحصیل در دانشگاه آزاد در مقطع فوق دیپلم  ، لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری در رشته های پزشکی و دکتری تخصصی ممکن است ، که  در کل هر ساله حداقل یک میلیون دانشجورا پذیرش می کند.گروه مشاوره مالیم قصد دارد که در این محتوا در مورد ثبت نام دانشگاه آزاد در تمام مقاطع تحصیلی به داوطلبان مشاوره دقیق بدهد.

به صورتی قصد داید در دانشگاه ازاد در هر مطع و هر رشته ثبت نام کنید ، با خواندن این محتوا و مشاوره گرفتن از مشاورین متخصص ما در مورد مبحث ثبت نام دانشگاه ازاد می توانید در انتخاب رشته و ثبت نام  دانشگاه راحت تر تصمیم گیری کنید.دارطلبان عزیز باید بدانند که اگر قصد تحصیل در مقطع کاردانی را دارند باید حتما مدرک دیپلم داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

با مدرک دیپلم می توانید در مقطع کاردانی پیوسطه شرکت کنید و اگر در دموره دبیرستان در رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی تحصیل میکردین و ودرک پیش دانشگاهی دارید می توانید در مقطع کارشناسی شرکت کنید.و نکته مهم این است که دانشگاه آزاد در اکثر رشته ها بدون کنکور دانشجو پذیرش می کند.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون در اکثر رشته های خود مانند حقوق ، رشته های فنی، تربیت بدنی و خیلی از رشته های دیگر بدون ازمون کنکور دانشجو ثبت نام می کند ولی در بعضی از رشته هایی که در لیست این دانشگاه وجود دارد با رتبه کنکور ثبت نام می کند.رشته هایی کخه در گروه پیرا پزشکی قرار دارد. این رشته ها شامل پزشکی عمومی ، دندانپزشکی ، دارو سازی ، پرستاری ،و دیگر رشته های مشابه .

متقاضیانی که قصد تحصیل در این شاخه ها را دارند حتما باید در ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنند.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر از نحوه دانشگاه بدون کنکور تهران و ثبت نام در رشته هایی که نیاز به کنکور دارند با گروه مشاورین مالیم تماس بگیرید. مشاوران ما همه روزه از ساعت  ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل  آماده هرگونه راهنمایی دادن بهش ما عزیزان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب مرتبط:

دانشگاه بدون کنکور تهران شمال

دانشگاه بدون کنکور تهران

اعتراض به نتایج کنکور

نحوه پیگیری معترضان به نتایج دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه بدون کنکور تهران نیمه دوم

کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹