خانه / دانشگاه آزاد / ثبت نام دانشگاه ازاد ۹۶-۹۷

ثبت نام دانشگاه ازاد ۹۶-۹۷

ثبت نام دانشگاه ازاد ۹۶-۹۷

ثبت نام دانشگاه ازاد ۹۶-۹۷  و ادامه  تحصیل در دانشگاه آزاد هنوز برای خیلی از متقاضیان این دانشگاه مورد اهمیت می باشد و در این دانشگاه سیستم ثبت نام نسبت به سابیر سااله تغیر بسیاری کرده است که این کار موجه ناراحتی بعضی از متقاضیان شده است  که در هر مقطعی از دانشگاه آزاد ، از کاردانی و یا کارشناسی و یا کارشناسی ارشد وحتی دکتری گرفته که ، قصد ثبت نام دارید ، با خواندن این مقاله به راحتی  می توانید بطور کامل هم به زمان ثبت نام دانشگاه آزاد  و سایت ثبت نام در کلیه مقاطع اشراف داشته باشید و هم به شکلی آگاهانه بتوانید ثبت نام را انجام دهید

برای مشاوره کافی است با کارشناسان مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

” آیا می دانید بیش از   درصد از رشته های که دانشگاه ازاد ثبت نام میکند در سال ۹۶ بدون کنکور هستند ؟

ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۶ در مقطع کاردانی بدون کنکور

اگر قصد دارید با ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۶ در رشته ای مورد علاقه خود در مقطع کاردانی ثبت نام کنید باید به کلی قوانین و مقررات این دانشگاه باید دقت شود. زمان ثبت نام ورودی مهر ۹۶ از مرداد ۹۶ آغاز شده و تا مهر ادامه خواهد داشتد.

ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۶ در مقطع کاردانی بدون کنکور ورودی بهمن ماه

ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۶ در مقطع کاردانی بدون کنکور ورودی بهمن ماه که برای ثبت نام می بایست به سایت رسمی سنجش مراجعه کنید و از ان طریق ثبت نام را انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۶ در مقطع کاردانی توصیه می کنیم مقاله ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد را مطالعه کنید. با توجه به دانشگاه بدون کنکور تهران نیمه دوم آزاد کلیک کنی و یا با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرماییدد .

ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۶ در مقطع کارشناسی بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۶ در مقطع کارشناسی بدون کنکور پیوسته و کارشناسی ناپیوسته تقسیم می شود ثبت نام ها به صورتی است که اگر فرد در رشته های که بصورت پیوسته می باشد و نیازی به گرفتم فوق دیپلم ان ندارد مانند رشته حقوق به صورت پیوسته می باشد ولی در رشته های که بعذد از گرفتن دیپلم فرد اول کاردانی گرفته و به دوباره در رشته مورد نظر کارشناسب ناپیوسته را ادامه می دهد و در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون  در مقطع کارشناسی ناپیوسته و اگر پیش دانشگاهی دارید و می خواهید برای اولین بار وارد مقطع کارشناسی شوی د باید در ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۶ مقطع کارشناسی پیوسته شرکت کنید

ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۶ در مقطع کارشناسی بدون کنکور ورودی بهمن ۹۶

ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۶ در مقطع کارشناسی بدون کنکور ورودی بهمن ۹۶ هم از آبان تا بهمن است. برای ثبت نام باید وارد سایت ازمون شوید. اگر قصد تحصیل در دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی را دارید توصیه می کنیم برای راهنمایی بهتر مقاله ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد را مطالعه کنید. برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنید. برای مشاهده دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد کلیک کنید .

ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۶ در رشته های با آزمون

با توجه به این که خیلی از رشته های دانشگاه ازاد به صورت بدون کنکور می باشد اما باید در نظر گرفته خیلی از رشته های که محبوبیت خیلی بیشتری نسبت به الباقی رشته ها دارد این است که بتواند رسمیت دانشگاهی خود را در نظر بگیرید و رشته های که بصورت کنکوری برگزار میگرد از قبیل بعضی از رشته های پزشکی و علوم شیمی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مالیم گروه تماس فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹