خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه بدون کنکور حقوق پیوسته

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور حقوق پیوسته

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور حقوق پیوسته

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور حقوق پیوسته چند سالی است که به دلیل استقبال پرشور علاقه مندان و متقاضیان رشته حقوق و وکالت در دانشگاه های آزاد اقدام به جذب دانشجو می کند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به صورت بدون کنکور انجام می شود.

برای ثبت نام کافی است ابتدا در سایت سازمان سنجش کارت اعتباری خریداری کنیم و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز ثبت نام خود را تکمیل کنند.برای کسب اطلاعات پیرامون ثبت نام دانشگاه بدون کنکور با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بستر مناسب و آسانی را برای ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته مورد علاقه را فراهم کرده است.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور حقوق پیوسته بهمن ماه

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور حقوق پیوسته در دو ورودی مهر و بهمن ماه انجام می شود.زمان ثبت نام برای ورودی مهر دانشگاه آزاد بدون کنکور اواخر مرداد تا اواخر شهریور می باشد و زمان ثبت نام برای ورودی بهمن دانشگاه آزاد بدون کنکور اواخر آذر تا اواخر بهمن ماه می باشد.البته این زمان ها تمدید می شود.

باید یاداور شویم مدرک فارغ التحصیلی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور حقوق پیوسته با مدرک فارغ التحصیلی ثبت نام دانشگاه با کنکور حقوق پیوسته تفاوتی ندارد و تنها در نوع ورود به دانشکاه با یکدیگر متفاوت هستند.

حال به بررسی شرایط ثبت نام دانشگاه بدون کنکور حقوق پیوسته می پردازیم.

شرط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی یا دیپلم چهارساله نظام قدیم یا فوق دیپلم می باشد.

تا سال ۹۳ علاوه بر شروط بالا شرط معدل نیز ملاک بود ولی چند سالی است که این شرط حذف شده است.دانشجو حق تحصیل همزمان را نیز ندارد البته به جز دانشگاه پیام نور که تحصیل همزمان مشکلی ندارد.

برای دریافت اطلاعات ثبت نام دانشگاه بدون کنکور حقوق پیوسته با مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹