خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بهمن ماه ۹۶

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بهمن ماه ۹۶

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بهمن ماه ۹۶

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بهمن ماه ۹۶ فرصت مجدد برای داوطلبان و متقاضیانی تلقی می شود که هنوز به دلایل خاصی وارد دانشگاه نشده اند.

دانشگاه آزاد و دانشگاه علمی و کاربردی در سال های گذشته در بعضی از رشته ها اقدام به جذب دانشجو بدون کنکور کرده اند

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بهمن ماه مزایای زیادی به همراه دارداز جمله:

۱٫داوطلبان ورود به دانشگاه که به دلایلی زمان برای آماده سازی کنکور ندارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه فرصت خوبی است که در کنار فعالیت اصلی خود به ادامه تحصیل نیز بپردازند.
البته باید بدانید مدرک فارغ التحصیلی در ثبت نام بدون کنکور و ثبت نام با کنکور تفاوتی با یکدیگر ندارند و فقط در طریقه ورود به دانشگاه با یکدیگر تمایز دارند.

۲٫کسانی که در دانشگاه های دواتی روزانه در رشته های خاصی مشغول تحصیل هستند و تمایل دارند در رشته دیگری نیز ادامه تحصیل بدهند می توانند اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی و کاربردی بکنند.

همانطور که می دانید هر داوطلب تنها امتیاز شرکت در یک رشته دانشگاه دولتی را دارد و نمی تواند به طور همزمان در دو رشته تحصیل کند.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاور تحصیلی مالیم گروه تماس حاصل نمایید.

داوطلبانی که هنوز بنا به دلایلی نتوانستند در دانشگاه ثبت نام کنند می توانند با انتخاب دانشگاه یا انتخاب رشته مورد نظر خود و اینکه کدام دانشگاه این رشته را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد می توانند نسبت به ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بهمن ماه ۹۶اقدام کنند.

از جمله معایب ثبت نام بدون کنکور دانشگاه این است که دانشجو حق مهمانی دانشگاه یا انتقالی دانشگاه  را ندارد و تنها می تواند در واحد مورد نظر ادامه تحصیل بدهد تا مدرک فارغ التحصیلی خود را کسب کند.

برای کسب اطلاعات مورد نیاز در این رابطه و مشاوره ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه ۹۶ با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹