خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بهمن ماه

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بهمن ماه

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بهمن ماه

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بهمن ماه یا ثبت نام دانشگاه بدون کنکور نیمه دوم فرصتی دوباره برای داوطلبان و متقاضیانی محسوب می شود که هنوز وارد دانشگاه نشده اند.

چند سالی است که دانشگاه آزاد و دانشگاه علمی و کاربردی در بعضی از رشته ها اقدام به جذب دانشجو بدون کنکور می کنند.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور مزایای زیادی به همراه داشت از جمله:

۱٫متقاضیان ورود به دانشگاه که به دلایلی فرصت برای آماده سازی کنکور ندارند آغاز ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور فرصت خوبی است که در کنار شغل و حرفه اصلی خود به ادامه تحصیل نیز بپردازند.
البته در نظر داشته باشید مدرک فارغ التحصیلی در ثبت نام بدون کنکور و ثبت نام با کنکور تفاوتی با یکدیگر ندارند و فقط در طریقه ورود به دانشگاه با یکدیگر تفاوت دارند.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور نیمه دوم ۹۶

۲٫کسانی که در دانشگاه های روزانه در رشته های خاصی مشغول تحصیل هستند و خواهان ادامه تحصیل در رشته دیگری نیز می باشند می توانند اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی بکنند.

همانطور که می دانید هر داوطلب تنها حق حضور در یک رشته دانشگاه دولتی روزانه را دارد و نمی تواند به طور همزمان در دو رشته تحصیل کند.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاور تحصیلی مالیم گروه تماس حاصل نمایید.

داوطلبانی که هنوز موفق به ثبت نام در دانشگاه نشده اند می توانند با انتخاب دانشگاه یا انتخاب رشته مورد نظر خود و اینکه کدام دانشگاه این رشته را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد می توانند نسبت به ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بهمن ماه اقدام کنند.

از جمله معایب ثبت نام بدون کنکور دانشگاه این است که دانشجو حق مهمانی دانشگاه یا انتقالی دانشگاه  را ندارد و تنها می تواند در واحد مورد نظر ادامه تحصیل بدهد.

برای کسب اطلاعات مورد نیاز در این رابطه و مشاوره ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹