خانه / بدون کنکور /  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور رشته مامایی

 ثبت نام دانشگاه بدون کنکور رشته مامایی

 ثبت نام دانشگاه بدون کنکور رشته مامایی

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور رشته مامایی : رشته مامایی یکی از مهم ترین  گرایشات و زیر مجموعه های علوم پزشکی به شمار می رود . مامایی نقش اساسی و مهمی در پژوهش و نگهداری مراقبت  درباره  روابط مادر و کودک را ایفا می کند و از این رو دارا اهمیت بسیار بالایی است  .

برای مشاهده مقاله های زیر کلیک کنید:

پزشکی بدون کنکور

 

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پزشکی

 

رشته های بدون کنکور پزشکی

 

برای اطلاع دقیق از ثبت نام رشته مامایی بدون کنکور با  مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

یکی از مسائل بسیار مهمی که این رشته را محبوب کرده این است که مامایی دارای موقعیت شغلی بسیار مناسبی برخوردار است

مهم ترین شرایط ثبت نام بدون کنکور مامایی

این مسئله باعث شده است که افراد بسیاری به فکر فراگیری این رشته ولی این سوال نیز برای آن ها پیش آمده است که آیا می توان بدون شرکت در کنکور در این رشته به تحصیل پرداخت یا نه ؟

در پاسخ به این سوال نیز باید بگوییم که برخی دانشگاه های کشور در صورتی که دانشجویان دارای شرایط خاصی باشند اقدام به پذیرش آنها و ثبت نام بدون کنکور می نمایند، اما این نکته را در نظر داشته باشید که این مسئله برای مقطع کاردانی صدق می نماید و چنین شرایطی برای مقاطع تحصیلی بالاتر وجود ندارد و برای مقاطع بالاتر این امکان وجود ندارد و برای تحصیل در آن مقاطع می بایست در کنکور شرکت نمایید.

از آنجایی که پذیرش در رشته های پزشکی نیاز به سطح علمی بالاتری دارند بهتر است قبل از انتخاب رشته اطلاعات کاملی نسبت به رشته مورد نظر خود بدست آورید تا به بیان ساده تر با دید باز تری وارد رشته مورد علاقه خود شوید .

گروه مالیم با بهره گیری از کادری متخصصی و مجرب این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید هر گونه سوال و مشکلی که درباره انتخاب رشته و ثبت نام در کنکور دارید با آنها در میان گذاشته و در زمانی کوتاه پاسخ سوالات خود را بدست آورید .برای این امر می توانید از طریق تلفن ثابت با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹