خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه بدون کنکور رشته معماری

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور رشته معماری

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور رشته معماری

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور رشته معماری : معماری یکی  از پرطرفدارترین رشته هایی است  که در سیستم آموزشی کشور در دانشگاه ها تدریس می شود.به دلیل افزایش ظرفیت دانشگاه ها دیگر جوانان و متقاضیان نگرانی برای ورود به دانشگاه و ادامه تحصیل ندارند.

برای اطلاع دقیق از ثبت نام دانشگاه بدون کنکور معماری با  مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

دانشگاه هایی بدون نیاز به کنکور پذیرش دانشجو انجام می دهند باعث شده اند افرادی که به هر دلیلی توانایی شرکت در  کنکور را ندارند ، بتوانند به آسانی وارد دانشگاه شده در رشته ای مورد که به آن علاقه دارند به تحصیل بپردازند .برای  مشاهده  دانشگاه بدون کنکور رشته معماری کلیک کنید.

گرایش های معماری بدون کنکور 

از جمله  دانشگاه هایی که در ترم های بهمن و مهر بدون کنکور  اقدام به جذب دانشجو می نمایند می توان علمی کاربردی و غیر انتفاعی را نام برد  . امکان تحصیل در رشته معماری برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد وجود دارد و متقاضیان می توانند به راحتی در دانشگاه و مقطع مورد نظر خود به راحتی ثبت نام نمایند .

ورود به مقطع کاردانی نیاز مند داشتن مدرک دیپلم است و به نوعی معدل دیپلم نیز در قبولی بسیار تاثیر گذار است  و معیار اصلی به حساب می آید و پذیرش فرد نیز بر اساس آن می باشد  .

مسئله ای که قابل ذکر است دانشگاه هایی که به صورت بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند هزینه ای را دریافت می نمایند ، که هزینه هر کدام بدون شک متفاوت خواهد بود  . پس از دریافت دفترچه راهنمای دانشگاه مورد نظر می بایست پس از اعلام فراخوان دانشگاه مورد نظر نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام نمایید . پیشنهاد می شود که قبل از انتخاب رشته خود از تجربیات و اطلاعات افرادی که در این زمینه تخصص دارند استفاده نمایید  . مشاوران مالیم می توانند برای انتخاب رشته شما را به خوبی یاری نمایند تا بتوانید رشته ی مناسبی را انتخاب کرده و تصمیم مناسبی برای آینده تحصیلی خود بگیرید .

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹