خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پزشکی

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پزشکی

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پزشکی

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پزشکی و رشته های پزشکی بدون کنکور

رشته های پزشکی بدون کنکور آیا وجود دارد؟

ایا میشه رشته های پزشکی بدون کنکور باشد؟

میخام پزشکی برم بدون کنکور؟

ایا پزشکی بدون کنکور واقعیت دارد؟

شاید شما هم به این سوالات برخورد کرده باشید و حتی در این زمینه با خیلی از مشاوران مشورت گرفته باشید اما باید این را بدونید که باید کمی دقت کنید در این باره و دچار سردرگمی و گمراهی نشوید زیرا هر کاری شرایط خاص خود را دارد امروزه مشاوران بابت این موضوع مباحث الکی راه می اندازند تا بتوانند با این کار با مشاوره خود نظر شما را جلب و شما را در مباحث گم کنند.

گروه مشاوره مالیم قصد دارد در این تاپیک تا شما را با واقعیت امر این موضوع اشنا کند و رشته های بدون کنکور پزشکی را برایتان شرح دهد.

این را خیلی صریح خدمت شما متقاضیان محترم عرض کنم که به هیچ عنوان امکان تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی بدون کنکور در کلیه دانشگاه های آزاد ، علمی کاربردی، علوم پزشکی و سراسری و غیره وجود ندارد

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی مالیم تماس حاصل فرمایید.

در ادامه مقاله برای جواب به سوالات بسیاری از متقاضیان محترم که در چه رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور پذیرش دارند یا ن ، در ادامه مطلب همراه مالیم باشید.

رشته های پزشکی بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

علوم پزشکی این که ثبت نام پزشکی بدون کنکور فقط به این شرایط است که دانشگاه علوم پزشکی هر ساله برای اینکه بتواند در بعضی از رشته های  های پیرا پزشکی به صورت بدون کنکور فقط با شرط سوابق تحصیلی به صورت نیمه متمرکز اقدام به جذب دانشجو می کنند.

این دانشگاه در مقطع کاردانی در رشته هایی مانند اتاق عمل، هوشبری، مامایی، دامپزشکی، مهندسی پزشکی ، تکنیسین سلامت دهان، گیاه پزشکی و  … دانشجو می پذیرد.

اما باید این را بدونید که شرایط  انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی،شرایط خاص خود را دارد که حتما بایستی رعایت شود.

ثبت نام دانشگاه علمی و کاربردی بدون کنکور رشته پزشکی

یکی دیگر از دانشگاه ها که برای جذب رشته های پزشکی اقدام می کند دانشگاه علمی و کاربردی می باشد این ثبت نام دارای شرایط خاصی می باشد مانند مدرک کاردانی و کارشناسی پیوسته و نا پیوسته که در رشته های مرتبط  پزشکی مانند تجهیزات فنی اتاق عمل، تجهیزات آزمایشگاهی پزشکی، تجهیزات فنی آزمایشگاه، تجهیزات کنترل عفونی و استریلیزاسیون،  تشخیص پزشکی بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

که در این وضعیت ابتدا شذوع به تحصیل در مقطع کاردانی میکنند و بعد در مقطع کارشناسی ناپیوسته بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به ادامه تحصیل در دانشگاه می شوند.

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور پزشکی دانشگاه ازاد

دانشگاه آزاد اسلامی هم رشته های مختلفنی را بدون کنکور پذیرش می کند و پزشکی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور هم که با تنوع زیاد رشته ها یکی دیگر از دانشگاه های مهم برای پذیرش داوطلبان در تمام گروه های تحصیلی به جز رشته های گروه پزشکی ( پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی)  و پیراپزشکی ( پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری، علوم تغذیه، بهداشت، و …)  می باشد

دانشگاه آزاد اسلامی تقریبا ۹۰ درصد رشته های ان بدون کنکور می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

۲ دیدگاه

  1. سلام پسر من رتبه ۶۵٨٧شده می خواستم ببینم امکان داره در رشته دندانپزشکی وارد بشه؟

  2. مشاوران مالیم گروه

    سلام شما تکمیل ظرفیت باشید اما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹