خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پیام نور

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پیام نور

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پیام نور

تاریخ ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پیام نور :در طی این چند سال گذشته با برداشتن ازمون کنکور در اکثر رشته ها داوطبان زیادی از دانشگاه های بدون کنکور از جمله دانشگاه پیام نور استقبال کردند.

دانشگاه پیام نور همانند دانشگاه های ازاد و علمی کاربردی طرفداران زیادی دارد.اکثر داوطلبانی که فرصت شرکت در ازمون کنکور را نداشتند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه را انتخاب می کنند.اکثر افرادی که در ثبت نام بدون کنکور پیام نور شرکت می کنند از مزایای زیادی برخوردار می شوند.مهمترین مزایای دانشگاه های بدون کنکور نزدیک بودن دانشگاه به محل زندگی داوطلبان است.مشاوره تحصیلی مالیم گروه آماده پسخ گویی به تمامی سوالات شما عزیزان می باشد.

تاریخ ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پیام نور

امروزه در اکثر شهر های کشور دانشگاه های پیام نور ، علمی کاربردی و دانشگاه ازاد وجود دارد که نزدیکی مسیر برای کسانی که شاغل هستند و یا دوری از شهر به هر دلیلی برای آن ها دشوار است  می توانند از این دانشگاه ها استفاده کنند.شما متقاضیان عزیز اگر برای ثبت نام دانشگاه ازاد ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام دانشگاه پیام نور  می توانید به صورت حضوری به دانشگاه مربوطه مراجعه کنید و یا برای اطلاعات دقیق تر از نحوه ی شرایط ثبت نام بدون کنکور ، انتخاب رشته، پزشکی بدون کنکور و تمامی مسائل تحصیلی با مشاورین مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

در ادامه می خواهیم به طوره خلاصه به چند نکته و مدارک مور نیاز جهت ثبت نام دانشگاه پیام نوراشاره کنیم.

مدارک مورد نیاز جهت انجام  ثبت نام بدون کنکور پیام نور

۱_داشتن مدرک پیش دانشگاهی

۲_دیپلم ۴ ساله نظام قدیم

۳_برای ثبت نام کارشناسی مدرک فوق دیپلم

متقاضیان ثبت نام دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی باید بدانند که اگر دیپلم فنی حرفه ای دارند نمی تواند به طوره مستقیم برای کارشناسی ادامه دهند و باید در ابتدا برای تحصیل در مقطع کاردانی ثبت نام کنند.

برای اطلاعات دقیق تر از نحوه ثبت نام ،انتخاب رشته و تمامی مسائل تحصیلی از مشاوره تلفنی مالیم گروه استفاده کنید. شما عزیزان می توانید همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب با مشاورین مالیم گروه تماس حاصل فرمایید

مشاوره تلفنی رایگان

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *