خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور در چندین سال اخیر دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام میکند وبسیار متقاضی و داوطلب دارد افرادی که قصد ادامه تحصیل بدون کنکور را دارند این فرصت در اختیار آنها قرار گرفته است از جمله برای افرادی که در کنکور شرکت نکرده یا مجاز به انتخاب رشته نشده اند.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بهمن ماه تا اوایل اسفند امکان پذیر است.دانشگاه در تمامی مقاطع کاردانی، کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و نا پیوسته دانشجو می طلبد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام در هر دو دوره مهر و بهمن ماه امکان پذیر می باشد. ثبت نام به صورت اینترنی می باشد و با خرید کارت اعتباری با کارت های عضو شتاب صورت می گیرد در گذشته وجود شرط معدل برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پذیرش را سخت کرده بود ولی در حال حاضر این شط بر داشته شده است و دیگر معدل شرط ثبت نام نمی باشد.

برای اطلاع از شهریه دانشگاه ازاد کلیک کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد

ثبت نام دانشگاه ازاد و داوطلب با ارائه و ثبت اطلاعات شخصی خود در سایت ازمون ثبت نام خود را تکمیل کند .تمامی رشته های غیر پزشکی از جمله :

۱)رشته های مهندسی مانند مهندسی مکانیک و مهندسی شیمی و مهندسی برق

۲) رشته های علوم انسانی از جمله حسابداری، رشته ی حقوق،مدیریت و زیر شاخه های آن،روانشناسی

۳)رشته های هنری مانند موسیقی،کارگردانی،سینما،عکاسی و رشته های زبان خارجه از جمله زبان فرانسوی،انگیلیسی،ایتالیایی و …

۴) رشته های علوم تجربی مانند شیمی،کشاورزی،شیلات و زیست شناسی برای ثبت نام بدون کنکور می توان انتخاب نمود

ولی انتخاب رشته های پزشکی و زیر مجموعه های آن برای ثبت نام بدون کنکور امکان پذیر نمی باشد.

متقاضیان میتوانند در زمان مرداد ماه تا اوایل مهر ماه  ثبت نام کنند افراد می توانند با مراجعه به سایت ازمون و با وارد کردن اطلاعات خود به صورت اینترنتی و تکمیل کردن فرم ثبت نام در سایت مذکور و خرید کارت اعتباری در دانشگاه ثبت نام کنند.

با دریافت رسید در زمان مقرر از طرف دانشگاه و با کلیه مدارک لازم ثبت نام نهایی انجام می شود. پذیرش دانشگاه در ورودی مهر و بهمن انجام می گردد.

با توجه به لیست رشته های و شرایط تحصیلی و یک سری رشته های جهت دریافت اطلاعات کامل درباره رشته های ارائه شده در هر کد رشته محل و بازار کار آنها و انتخاب رشته های متناسب با سوابق تحصیلی و …. با مشاوره تحصیلی از طریق تلفن ثابت بدون کدگیری از تلفن ثابت منزل تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد  چه رشته هایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *