خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه پیام نور

ثبت نام دانشگاه پیام نور

ثبت نام دانشگاه پیام نور

ثبت نام دانشگاه پیام نور : دانشگاه پیام نور در چند سال گذشته در پذیرش دانشجو پیشرفت خوبی داشته است و این نتیجه بر بالا بردن سطح علمی پژوهشی این دانشگاه تاثیر گذاشته است.

استقبال دانشجویان از دانشگاه پیام نور به دلیل بر داشتن شرط قبولی در کنکور بسیار زیاد شده و بسیاری از داوطلبان که موفق به قبولی در کنکور نشده نمی شوند می توانند در این دانشگاه های بدون کنکور پیام نور در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام دانشگاه پیام نور با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۳
پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

از اصلی ترین دلایلی که دانشجویان را به سمت دانشگاه پیام نور می کشاند زمان بندی کلاس ها و شهریه کم این دانشگاه می باشد.

اغلب دانشجویانی که زمان کافی را برای شرکت در کلاس ها را ندارند در دانشگاه پیام نور ثبت نام می کنند.

شرط ثبت نام در دانشگاه های پیام نور در سال های گذشته ، حضور در دوره های فراگیر بوده که این شرط در دو سال گذشته این شرط منسوخ شده و برای ثبت نام در دانشگاه پیام نور نیاز به سوابق تحصیلی می باشد.

برای دریافت اطلاعات کامل از نحوه ثبت نام دانشگاه پیام نور با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

همچنین دانشجویانی که در زمینه مهمان شدن در دانشگاه پیام نور اطلاعات کفی نداند می توانند با مشاوران مالیم تماس بگیرند.

برای مشاهده مدارک لازم برای مهمان اضطراری دانشگاه پیام نور کلیک کنید.

شرایط ورود به دانشگاه پیام نور

۱- داوطلب نباید منع تحصیلی داشته باشد . از نظر قانون جاری تحصیلی کشور دانشجو برای ادامه تحصیل مجاز باشد.

۲- برای ثبت نام در دانشگاه بدون کنکور پیام نور نیاز به ارائه مدرک تحصیلی دیپلم نظام قدیم یا مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی ویا مدرک کاردانی که مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری ،آموزش پرورش و یا وزارت بهداشت و درمان و اموزش پزشکی کشور باشد.

۳- داوطلفب می تواند از طریق آزمون سراسری و یا مدارک دوره فراگیرهم پذیرش شود.

۴- داوطلبانی که در موسسات عالی و یا دانشگاه های داخلی یا خارجی تحصیل کردن از نظر مراجع فوق مورد تایید باشند.

۵- داوطلبانی که دارای گواهینامه های حوزوی و یا مدرک تحصیلی از خارج از کشور هستند برای ثبت نام در دانشگاه باید مدارک آن از از مراجع فوق به تایید رسیده باشد.

۶- دانشجویانی که مشغول به تحصیل هستتند برای شرکت در دوره های فراگیر نیاز به انصراف نداند و میتوانند حین تحصیل در این دوره ها شرکت کنند.

۷-  دانشجویانی که دوره خدمت سربازی خود را نگذرانده اند و از معافیت تحصیلی استفاده می کنند در صورت انصراف از رشته خود مجاز به ثبت نام در رشته جدید نمی شوند

۸- دانشجویانی که در مورد بحث دوره مقدس سربازی  دارای غیبت هستند مجاز به ثبت نام در دانشگاه نیستند.

ثبت نام دانشگاه پیام نور
ثبت نام دانشگاه پیام نور

شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور

۱-  داوطلبانی که برای ثبت نام مراجعه می کنند باید در زمان مقرر شده نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام کنند در غیر این صورت مجاز ثبت نام نمی شوند.

۲- داوطبانی که از طریق ازمون سراسری شرکت کردند و مجاز به ثبت نام شدند ، چنانچه برای ثبت نام اقدام نکنند به منزله انصراف از تحصیل به محسوب می شود.

۳- داوطبانی از طریق دوره های فراگیر و یا ازمون سراسری مجاز به ثبت نام شدند باید در زمان مقرر ثبت نام خود را از طریق سیستم دانشگاهی پیام نور تکمیل کنند.

۴- دانشجویانی که به علت های مختلف در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام خود اقدام نکنند می توانند دلیل تاخیر خود را با مسئول مرکز در میان گذاشته و پس لز بررسی و موجه شدن تاخیر می تواند حداکثر تا یک ماه در ثبت نام با تاخیر ، ثبت نام خود را تکمیل کند و تا سقف ۱۲ واحد درسی انتخاب واحد کنند.

۵- ثبت نام و انتخاب واحد در تاریخ اعلام شده امکان پذیر است و بعد از زمان مقرر شده هرگونه ثبت نام غیر قانونی می باشد ، بجز موارد خاصی که با مجوز از اداره کل خدمات آموزشی باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام دانشگاه پیام نور با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۳
پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

 

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹