خانه / بدون کنکور / ثبت نام دانشگاه کرج بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه کرج بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه کرج بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه کرج بدون کنکور چگونه انجام می شود؟ شرایط ثبت نام دانشگاه کرج بدون کنکور به چه صورت است؟ زمان ثبت نام دانشگاه کرج بدون کنکور چه وقت است؟ در این نوشته سعی داریم به بررسی و ارائه پاسخ مناسب به این سوالات متداول بپردازیم.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج همانند سال های گذشته برای دو نیم سال مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمه دوم
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمه دوم

طبق پایگاه اطلاع رسانی این دانشگاه با هدف سهولت در روند ثبت نام متقاضیان دانشگاه آزاد کرج،کلیه امور نام نویسی این دانشگاه به صورت الکترونیکی انجام می شود و نیازی به مراجعه حضوری به واحد مربوطه نمی باشد.

کلیه مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد کرج در سایت دانشگاه آزاد انجام می شود و تا پایان مهلت ثبت نام می توانید از طریق این سایت اقدام به ثبت نام کنید.لذا اگر متقاضی ثبت نام در این دانشگاه هستید بهتر است هرچه زودتر نسبت به ثبت نام در این دانشگاه اقدام کنید تا ظرفیت پذیرش این دانشگاه طبق حدنصاب تعیین شده پر نشود.

اولین اقدام برای ثبت نام در دانشگاه آزاد کرج خرید کارت اعتباری است که این کار از طریق سایت ثبت نام دانشگاه آزاد انجام می شود و ضرورری است تا آخرین زمان ثبت نام رمز و شناسه کارت را حفظ کنند.

اگر در روال ثبت نام دانشگاه بدون کنکور با مشکل مواجه شدید می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید و انجام ثبت نام خود را به آن ها بسپارید.مالیم گروه با برخورداری از مشاوران متخصص در زمینه مشاوره تحصیلی آماده ارائه خدمات مشاوره ای به دانشجویان و متقاضیان عزیز می باشد.

شرایط ثبت نام دانشگاه کرج بدون کنکور

شرایط ثبت نام دانشگاه کرج بدون کنکور در هر مقطعی متفاوت می باشد.بهتر است قبل از اقدام به ثبت نام نسبت به شرایط ثبت نام آگاهی کامل کسب کنید.زیرا در صورت عدم داشتن شرایط لازم ثبت نام شما باطل می شود و هزینه پرداختی از جانب شما قابل استرداد نمی باشد.

یکی از شرایط اصلی ورود به دانشگاه آزاد کرج ثبت نام در یکی از کدرشته ها می باشد که این فرآیند از طریق سایت آزمون امکان پذیر خواهد بود.در صورتی که ثبت نام در دو کدرشته انجام شود هر دو ثبت نام شخص باطل می شود.

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج موظف اند تا پایان زمان ثبت نام نسبت به انجام آن اقدام کنند.مهلت ثبت نام برای دانشگاه آزاد بدون کنکور برای ورودی بهمن تا پایان بهمن می باشد.

ثبت نام داوطلبان در حال تحصیل تابع قوانین و شرایط می باشد.در صورتیکه فرد داوطلب ثبت نام در ورودی مهرماه باشد بایستی تا پایان شهریور ماه مدرک پیش دانشگاهی خود را ارائه دهد و اگر داوطلب ثبت نام برای ورودی بهمن ماه است باید مدرک پیش دانشگاهی خود را تا پایان بهمن ماه ارائه دهد.

شهریه ثبت نام دانشگاه کرج بدون کنکور

شهریه ثبت نام بدون دانشگاه آزاد کرج در سه مقطع کاردانی،کارشناسی و ارشد به شرح زیر می باشد:

شهریه دانشگاه آزاد کرج برای مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته بین ۷۰۰ تا ۱ میلیون تومان می باشد که این طیف بستگی به تعداد واحدهای انتخاب شده از جانب دانشجو دارد.

شهریه دانشگاه آزاد کرج برای مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته حدودا بین ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ هزار تومان می باشد.

شهریه دانشگاه آزاد کرج برای مقطع کارشناسی ارشد حدودا بین ۲ تا ۳ میلیون تومان می باشد.

برای اطلاع دقیق از میزان شهریه پرداختی و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹