خانه / سراسری / ثبت نام رشته الهیات

ثبت نام رشته الهیات

ثبت نام رشته الهیات

ثبت نام رشته الهیات به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته الهیات چیست؟

زمان ثبت نام رشته الهیات چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته اویونیک هواپیما ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته الهیات بپردازیم.

ثبت نام در کنکور رشته معارف اسلامی اولین قدم در جهت تحصیل در رشته معارف اسلامی می باشد.هدف از تحصیل در رشته معارف اسلامی قرار گرفتن در مسیر شناخت خداوند و به دنبال آن پی بردن به هدف آفرینش است.در این مسیر می توان با کمک مطالعه،تحقیق،پژوهش و تلاش و توکل به هدف نهایی دست یافت.

این رشته در دانشگاه دارای ۶ گرایش به شرح زیر می باشد:

۱٫علوم قرآن و حدیث ۲٫فقه و مبانی حقوق اسلامی ۳٫فقه شافعی ۴٫تاریخ فرهنگ و تمدن ملل اسلامی ۵٫فلسفه و حکمت اسلامی ۶٫ادیان و عرفان

برای تحصیل در این رشته باید در کنکور سراسری شرکت کنید.کنکور سراسری انسانی هرساله در هفته اول تیرماه برگزار می شود.کسانی می توانند در این کنکور شرکت کنند که در گروه آزمایشی انسانی شرکت کرده باشند.

شرایط ثبت نام رشته الهیات

برای ثبت نام در کنکور انسانی باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.ثبت نام به صورت کاملا اینترنتی انجام می شود و در زمان ثبت نام باید کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی به علاوه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دست داشته باشید.در ابتدا باید کارت اعتباری ثبت نام کنکور را خریداری کنید.

در زمان ثبت نام باید اطلاعات مورد نیاز سایت را وارد نمایید تا ثبت نام با موفقیت به اتمام برسد.بعد از پایان ثبت نام یک کدرهگیری به داوطلب ارائه می شود که باید تا زمان ثبت نام در دانشگاه آن را حفظ کند.زمان ثبت نام در بهمن ماه سال تحصیلی منتهی به کنکور می باشد که در نیمه دوم این ماه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹