خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته امداد و سوانح بدون کنکور

ثبت نام رشته امداد و سوانح بدون کنکور

ثبت نام رشته امداد و سوانح بدون کنکور

ثبت نام رشته امداد و سوانح بدون کنکور به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته امداد و سوانح بدون کنکور چیست؟

زمان ثبت نام رشته امداد و سوانح بدون کنکور چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته امداد و سوانح بدون کنکور بپردازیم.

ابتدا به معرفی رشته امداد و سوانح می پردازیم.

دوره امداد و سوانح به مجموعه ای از معلومات،اطلاعات و مهارت ها گفته می شود که امدادگران در هنگام مواجه با حوادث و اتفاقات و سوانح به آن نیاز دارند تا بتوانند به وسیله آن در جهت پیشگیری و کاهش اثرات اقدام کنند و به دنبال آن سازماندهی و اقدام به موقع عملیان امدادی را انجام دهند.

این رشته در دوره کاردانی و در دانشگاه جامع علمی کاربردی ارائه می شود و هدف از ارائه این رشته تربیت و آماده کردن نیروهای داوطلب و متخصص است که از دانش و معلومات علمی و کاربردی در زمینه امداد و سوانح برخوردار باشند.به شکلی که بتوانند در مواجه با سوانح و حوادث به طریق صحیح و اصولی اقدام کنند تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

شرایط ثبت نام رشته امداد و سوانح

همانطور که در ابتدا به آن اشاره کردیم این رشته در مقطع کاردانی یا همان فوق دیپلم دانشگاه جامع علمی کاربردی ارائه می شود.طبق روال سال های گذشته دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور و تنها با شرط معدل داوطلبان و متقاضیان تحصیل را در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پذیرش می کند.

دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در دو نیم سال تحصیلی مهرماه و بهمن ماه در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجویان را پذیرش می کند.ثبت نام به صورت کاملا اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش و قسمت جامع علمی کاربردی انجام می شود.زمان ثبت نام برای مهرماه آخر تیرماه و زمان ثبت نام برای بهمن ماه آخر آذر و اوایل دی ماه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹