خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته انیمیشن

ثبت نام رشته انیمیشن

ثبت نام رشته انیمیشن

ثبت نام رشته انیمیشن به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته انیمیشن چیست؟

زمان ثبت نام رشته انیمیشن چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته الهیات ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته انیمیشن بپردازیم.ابتدا مختصری به معرفی رشته انیمیشن می پردازیم.

دنیای انیمیشن پر از شگفتی و رمز و راز است.این دنیا پر از گریه ها،خنده ها،شگفتی ها است و همه غیرممکن ها در آن اتفاق می افتد.هیچ کدام از جنبه ها و زمینه های سینمایی تاثیرگذاری همانند انیمیشن ندارند.

تعداد زیادی از کارگردانان و بزرگان سینما برای ارائه و بیان داستان خود از انیمیشن استفاده می کنند.برخلاف تصور مردم مخاطب انیمیشن فقط کودکان نیستند بلکه تمام مقاطع سنی را شامل می شود.این قدرت انیمیشن است.کسانی که توانسته اند در این رشته در دانشگاه ها و موسسات با کیفیت تحصیل کنند بعد از فارغ التحصیلی در بهترین شرکت های ساخت و تولید انیمیشن مشغول به کار می شوند.

چند سالی است که رشته انیمیشن به صورت بدون کنکور در دانشگاه های علمی کاربردی ارائه می شود.دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اقدام به جذب و پذیرش داوطلبان و متقاضیان می کند.این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد پذیرشی ندارد.

شرایط ثبت نام رشته انیمیشن

برای ثبت نام در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بایستی دیپلم شاخه های گروه ریاضی،تجربی،انسانی،فنی و حرفه ای و کاردانش را داشته باشید.برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته بایستی مدرک کاردانی داشته باشید.

دانشگاه علمی کاربردی در دو نیم سال تحصیلی مهرماه و بهمن ماه اقدام به جذب و پذیرش دانشجویان و داوطلبان می کند.برای ثبت نام در ورودی مهرماه باید در شهریورماه به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و با ورود به بخش علمی کاربردی نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.برای ثبت نام در نیم سال تحصیلی بهمن ماه باید در دی ماه به سایت سنجش مراجعه کنید و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹