خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته اویونیک هواپیما

ثبت نام رشته اویونیک هواپیما

ثبت نام رشته اویونیک هواپیما

ثبت نام رشته اویونیک هواپیما به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته اویونیک هواپیما چیست؟

زمان ثبت نام رشته اویونیک هواپیما چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام بدون کنکور رشته آتش نشانی ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته اویونیک هواپیما بپردازیم.

رشته ایونیک هواپیما یکی از رشته های پرطرفدار در میان جوانان است به طوری که رقابت سنگینی برای ثبت نام در این رشته وجود دارد.به همین دلیل با وجود ظرفیت بالای پذیرش این رشته در واحدهای مختلف بازهم سالانه تعداد بسیار زیادی از علاقه مندان از ثبت نام و تحصیل در این رشته باز می مانند.

حال به معرفی ساده ای از این رشته می پردازیم.

یکی از رشته های مربوط به صنعت حمل و نقل هوایی هر کشور ،رشته تعمیر و نگهداری هواپیما یا همان اویونیک می باشد.تکنسین تعمیر و نگهداری هواپیما با شرکت در این دوره ابتدا با تعمیر و نگهداری سیستم های الکتریکی و الکترونیکی هواپیما آشنا می شود و سپس با تعمیر سیستم هایی نظیر سیستم کمک ناوبری هواپیما،سیستم های ارتباطی هواپیما و سیستم کنترل خودکار پرواز کار می کند و قادر خواهد بود به عنوان تکنسین اویونیک هواپیما در مراکز تعمیرات هواپیما مشغول به کار شود.

شرایط ثبت نام رشته اویونیک هواپیما

این رشته در دانشگاه علمی و کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ارائه می شود.این رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دارای گرایش های متفاوتی می باشد.که این عوامل باعث شده است طی چند سال گذشته تعداد داوطلبان بسیاری در این رشته ثبت نام کنند.

ثبت نام در دانشگاه علمی و کاربردی به صورت بدون کنکور می باشد و برای ثبت نام در این دانشگاه نیاز به حضور در هیچ رشته ای ندارید.این رشته نیز به صورت بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹