خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته بهیاری در شیراز

ثبت نام رشته بهیاری در شیراز

ثبت نام رشته بهیاری در شیراز

ثبت نام رشته بهیاری در شیراز به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته بهیاری در شیراز چیست؟

زمان ثبت نام رشته بهیاری در شیراز چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه صدا و سیما ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته بهیاری در شیراز بپردازیم.

رشته کمک پرستاری یا همان رشته بهیاری سالانه تعداد زیادی از داوطلبان و متقاضیان را به سمت خود جذب می کند. ثبت نام رشته بهیاری بدون کنکور بیشتر مورد استقبال افرادی قرار می گیرد که فعالیت و خدمت در فضای بیمارستان را دوست دارند ولی به دلایل مختلف قادر به گذراندن تحصیلات دانشگاهی در رشته های پزشکی یا پرستاری نیستند.

این افراد می توانند با گذراندن دوره های کمک پرستاری یا همان بهیاری از وزارت بهداشت مدرک معتبر دریافت کنند.و به دنبال آن در مراکز درمانی مشغول به فعالیت شوند.

طبق آمار در بیشتر کشورهای دنیا به دلیل کمبود نیروی متخصص در کادر پرستاری بیمارستان ها و مراکز درمانی ،اقدام به آموزش نیروهای کمکی تحت عنوان کمک پرستار یا همان بهیار می کنند.

شرایط ثبت نام رشته بهیاری در شیراز

شرایط ثبت نام در رشته بهیاری چیست؟دوره بهیاری دارای سه بخش است: ۱٫نظری ۲٫عملی ۳٫بالینی

داوطلبان رشته بهیاری پس از ثبت نام و نام نویسی در این رشته و گذراندن این دوره و کسب موفقیت در آن،قادرند تحت نظر پرستاران در بیمارستان ها و مراکز درمانی فعالیت کنند و مشغول به کار شوند.این افراد برای پرستاران حکم نیروی کمکی را دارند و بخشی از وظایف پرستاران به آن ها واگذار می شود.

دوره آموزشی بهیاری به مدت ۴ ماه است.داوطلب باید به مدت ۱۰۰ ساعت دوره آموزش تئوری را بگذراند و به مدت ۱۰۰ ساعت در بیمارستان دوره کارورزی را طی کند.دروس ارائه شده طبق فصول و بخش بندی کتاب کمک بهیاری است.

شرکت در این دوره نیازمند ارائه مدارک و داشتن شرایط خاص مربوط به این دوره است.داوطلبان بایستی به سایت آموزش نظام پرستاری مراجعه کنند و سپس ثبت نام اینترنتی کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹