خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته بورس بدون کنکور

ثبت نام رشته بورس بدون کنکور

ثبت نام رشته بورس بدون کنکور

ثبت نام رشته بورس بدون کنکور به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته بورس بدون کنکور چیست؟

زمان ثبت نام رشته بورس بدون کنکور چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته بیمه ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته بورس بدون کنکور بپردازیم.

در ابتدا به معرفی رشته بورس می پردازیم.

رشته بورس یکی از رشته های پرطرفدار در میان جوانان است که در دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شود.علی رغم پذیرش بالای دانشگاه در این رشته بازهم سالانه تعداد زیادی از متقاضیان و داوطلبان نمی توانند در این رشته تحصیل کنند.

ثبت نام رشته بورس در دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام می شود.به بیان دیگر این رشته به دو صورت کاردانی بورس و کارشناسی بورس ارائه می شود.

با توجه به رشد و پیشرفت بازار اقتصادی ایران و ارائه محصولات متنوع در بازار کارگزاری و سازمان های مالی نیاز به نیروهای ماهر و متخصص در زمینه بورس دارند.

این رشته اولین بار در دانشگاه علمی کاربردی ارائه شد.در چند سال گذشته این رشته از استقبال زیاد داوطلبان برخوردار شده است.

شرایط ثبت نام رشته بورس بدون کنکور

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون کنکور داوطلبان و متقاضیان را پذیرش می کند.ثبت نام برای دو نیم سال تحصیلی صورت می گیرد.مهرماه زمان شروع نیم سال تحصیلی اول و بهمن ماه زمان شروع نیم سال تحصیلی دوم است.داوطلبان می توانند با داشتن مدارک مورد نیاز در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنند.

کلیه مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد.اگر به اینترنت دسترسی ندارید می توانید با برقرای تماس با مشاوران ما کلیه امور ثبت نام را به ما محول کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای ثبت نام بدون کنکور رشته های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *