خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته بیمه

ثبت نام رشته بیمه

ثبت نام رشته بیمه

ثبت نام رشته بیمه به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته بیمه چیست؟

زمان ثبت نام رشته بیمه چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد آخرین رتبه قبولی پزشکی ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته بیمه بپردازیم.

در ابتدا به معرفی مختصر رشته بیمه می پردازیم.

امروزه بیمه به یکی از ضروری ترین خدماتی تبدیل شده است که ملت ها به ارائه آن نیاز دارند.در سایه امنیت ایجاد شده از طریق بیمه استعداد ها رشد پیدا کرده و باعث توسعه و پیشرفت جوامع خواهد شد.این موضوع سبب شده است تا شرکت های فعال در زمینه بیمه برای ارتقای سطح آموزشی و تحقیقاتی و مهارتی این بخش توجه و دقت محسوسی به کار برند.

برای جذب افراد به سمت بیمه نیاز به دانش تئوریک و عملی به وضوح حس می شود.هدف از برگزاری دوره های کاردانی حرفه ای بیمه،ایجاد یک همکاری و تعامل قوی و طبیعی با مراکز دانشگاهی و آموزش عالی به منظور ارتقای فنی بیمه،رشد فنی،علمی و فرهنگی در شکل برپایی دوره های آموزشی برای کارمندان و فعالان صنعت بیمه،فراهم کردن بستر مناسب برای شکوفا شدن اندیشه های برتر در جهت خدمت و یاری به جامعه و هم مسیر شدن با نظام آموزشی عالی برای هدایت اهداف عالی نظام بیمه در این صنعت می باشد.

دانشگاه علمی کاربردی از جمله دانشگاه هایی است که این رشته را به صورت بدون کنکور و در مقاطع مختلف ارائه می دهد.

شرایط ثبت نام رشته بیمه

این رشته در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شود.گرایش مقطع کاردانی این رشته کاردانی بیمه می باشد.گرایش مقطع کارشناسی این رشته در دانشگاه شامل رشته های کارشناسی حرفه ای مدیریت بیمه-بیمه اشخاص،کارشناسی حرفه ای مدیریت بیمه-بیمه اموال.

این رشته جزء رشته های دانشگاهی گروه علوم آزمایشی انسانی است.قبولی در این رشته هدف بسیاری از داوطلبان و متقاضیان گروه علوم انسانی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹