خانه / جامع علمی کاربردی / ثبت نام رشته تعمیر و نگهداری هواپیما

ثبت نام رشته تعمیر و نگهداری هواپیما

ثبت نام رشته تعمیر و نگهداری هواپیما

ثبت نام رشته تعمیر و نگهداری هواپیما به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته تعمیر و نگهداری هواپیما چیست؟

زمان ثبت نام رشته تعمیر و نگهداری هواپیما چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته طب سنتی بدون کنکور ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته تعمیر و نگهداری هواپیما بپردازیم.

رشته تعمیر و نگهداری هواپیما از رشته های دانشگاهی گروه ریاضی است که در انتخاب رشته کنکور سراسری می توان آن را انتخاب کرد.براساس دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری پذیرش این رشته در دانشگاه های دولتی روزانه امکان پذیر است و در سایر دوره ها پذیرش دانشجو وجود ندارد.

البته در دانشگاه علمی کاربردی نیز این رشته در مقطع کاردانی ارائه می شود و برای ثبت نام در آن باید در زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

البته در زمان انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز لیست رشته ها را بررسی کنید.ممکن است این رشته نیز به صورت بدون کنکور در دانشگاه آزاد ارائه شود.تعدادی از موسسات وابسته به سازمان هواپیمایی کشور اقدام به برگزاری دوره هایی در راستای آموزش داوطلبان و متقاضیان می کنند و که می توان با پرداخت هزینه و شهریه مربوطه در این دوره ها شرکت کرد.

شرایط ثبت نام رشته تعمیر و نگهداری هواپیما

شرایط ثبت نام در این رشته چیست؟ حال به بررسی شرایط ثبت نام می پردازیم.

بعد از پایان تحصیلات دانشگاهی کسانی که در این رشته فارغ التحصیل می شوند به سازمان هواپیمایی کشور معرفی می شوند.در این مرحله در آزمون نهایی موتور یا بدنه هواپیما شرکت می کنند و در صورت کسب موفقیت در آزمون به آن ها مدرک پایه داده می شود.با استفاده از این مدرک می توانند در شرکت های مختلف مربوط به حمل و نقل هوایی و تعمیرات مربوطه مشغول به فعالیت شوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹