خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور

ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور

ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور

ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور رشته حسابداری از جمله رشته هایی است که امروزه مورد استقبال جوانان علی الخصوص جوانان فعال قرار گرفته است.چند وقتی است که با طراحی نرم افزارهایی در خصوص تکمیل رشته حسابداری،دانشجویان این رشته سعی دارند با فراگیری کامل ودرست این نرم افزارها،آینده کاری خود را تضمین کنند.

تعدادی از دانشگاه ها در سراسر کشور هستند که این رشته را اراوه می دهند وداوطلبان می توانند با قبولی در این دانشگاه ها،در این رشته ادامه تحصیل بدهند.

حسابداری جزء رشته های شاخه فنی محسوب می شود که قبولی در دانشگاه در مقطع کاردانی صورت می گیرد.

نام نویسی بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته حسابداری

رشته حسابداری از جمله رشته هایی است که پذیرش آن به صورت بدون آزمون در دانشگاه آزاد انجام می شود.نام نویسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در رشته حسابداری در دو مرحله یا دو نیم سال صورت می گیرد.نیم سال مهر و نیم سال بهمن ماه که به دنبال آن دانشجویان در دانشگاه پذیرش می شوند.

رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور

این نام نویسی بدون آزمون مشروط به داشتن شرایطی است که داوطلب باید آن را داشته باشد.پذیرش و نام نویسی بدون کنکور رشته حسابداری در دانشگاه آزاد طبق سوابق تحصیلی می باشد.

دانشگاه های آزاد و مراکز آموزشی بسیاری در سطح کشور اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور کرده اند.برای آگاهی از لیست آنها می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار نمایید.

حال سوال اینجاست شرایط نام نویسی و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۶ چگونه است؟

اغلب دانشجویان اینگونه تصور می کنند پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد مشروط به کیفیت معدل است ولی باید این را بدانید چند سالی است که دانشگاه آزاد برای راحتی کار داوطلبان دانشگاه آزاد شرط معدل را از روند ثبت نام دانشگاه آزاد حذف کرده است در نتیجه در مقاطع کاردانی و کارشناسی هیچ منعی برای متقاضیان ورود به دانشگاه وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی رایگان به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته روانشناسی بدون کنکور کرج

رشته روانشناسی بدون کنکور کرج

رشته روانشناسی بدون کنکور کرج رشته روانشناسی بدون کنکور کرج : شهریه رشته روانشناسی بدون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد