خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور در اصفهان

ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور در اصفهان

ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور در اصفهان

ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور در اصفهان به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور در اصفهان چیست؟

زمان ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور در اصفهان چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام بدون کنکور رشته دامپزشکی ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور در اصفهان بپردازیم.

از دیر باز شهر اصفهان رتبه بالایی در بخش کیفیت دانشگاه های سراسر کشور داشت.به همین دلیل تحصیل در دانشگاه های اصفهان جزء اهداف دانشجویان و داوطلبان تحصیل در دانشگاه است.

اصفهان دارای دانشگاه های مختلف از جمله دانشگاه صنعتی اصفهان،دانشگاه پیام نور،دانشگاه آزاد اسلامی و… می باشد.کسانی که در کنکور سراسری موفق به کسب رتبه قبولی برای ثبت نام در دانشگاه صنعتی اصفهان نشده اند می توانند در دانشگاه پیام نور و البته دانشگاه آزاد این شهر انتخاب رشته و ثبت نام کنند.

چند سالی است که دانشگاه های پیام نور و دانشگاه آزاد اصفهان به صورت بدون کنکور در تعدادی از رشته های پذیرش داوطلب می کنند.از جمله این رشته ها رشته حقوق است که در دو دانشگاه پیام نور و آزاد به صورت بدون کنکور ارائه می شود.

شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور در اصفهان

برای ثبت نام در رشته حقوق دانشگاه آزاد باید در مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنید و با خرید کارت اعتباری نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنید.

دقت داشته باشید در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نهایت دقت را به کار ببرید.زیرا کسانی که به صورت بدون کنکور در دانشگاه آزاد ثبت نام می کنند از امتیاز جابه جایی و انتقالی و یا مهمانی محروم هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹