خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی

 

ثبت نام رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی پیوسته و کار شناسی ناپیوسته ، در واحد های تخصصی تدریس می شود.

مقطع کاردانی همان فوق دیپلم است. تمام افراد که دارای مدرک دیپلم در تمام رشته های دوره متوسطه از قبیل تجربی ،انسانی ، ریاضی،فنی و کاردانش می باشند، می توانند با ارائه مدرارک مراحل ثبت نام دانشگاه بدون کنکور جامع علمی کاربردی را تکمیل کنند.

نکات مهم در ثبت نام دانشگاه علمی کار بردی

ثبت نام رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی در دو نیمه سال انجام می شود. دانشگاه جامع علمی کاربردی رشته های متنوع و زیادی نسبت به اهداف برنامه ریزی شده آموزشی  پژوهشی خود ، در لیست انتخاب رشته خود قرار داده است.در این دانشگاه برای داوطلبان محدودیت تغییر رشته وجود ندارد.

این ،به این منظور است که اگر دیپلم شما با رشته ای که قصد دارید ادامه تحصیل دهید سنخیت نداشت و غیر مرتبط بود،می توانید در هر رشته ای که در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی قرار دارد ثبت نام کنید.این کار تحصیل  را برای خیلی از کسانی مه فرصت شرکت در آزمون کنکور ندارند آسن کرده است.

تمام کسانی که دیپلم دارند میتوانند در هر رشته ای که در دانشگاه علمی کاربردی قرار دارد تحصیل کنند. و قابل ذکر است که نیازی هم  به مدرک پیش دانشگاهی شما نیست پس داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی ندارند هم میتوانند در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی تحصیل کنند.و در صورتی که شکا داوطلبان عزیز مدرک پیش دانشگاهی در رشته های ریاضی یا تجربی و یا انسانی دارید میتوان ثبت نام دانشگاه آزاد  هم پیشنهاد کرد.چون دانشگاه آزاد هم بدون  آزمون کنکور در مقطع کارشناسی ثبت نام می کند.

به هر حال ثبت نام کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور است و تقریبا در ۴ الی ۵ ترم که حدود دو سال نیم  زمان می برد. شهریه هر ترم  دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع فوق دیپلم بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان می باشد

کارشناسی ناپیوسته رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی 

ثبت نام رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی نا پیوسطه یا همان ادامه تحصیا از مقطع کاردانی به کارشناسی است. .دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع لیسانس به صورت مستقیم از دپبلم و یا همان کارشناسی پیوسته دانشجو پذیزش نمیکند.و به این معنی است که شما نمیتوانید بعد از اخذ مدرک دیپلم ، به طور مستقیم بدون گرفتن مدرک کاردانی برای کارشناسی ادامه تحصیل بدهید، به زبان دانشجویی شما نمی توانید در دانشگاه علمی کار بردی در مقطع  کارشناسی پیوسته تحصیل کنید.

درهرصورت فقط کسانی که مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم دارند ، مجاز به ثبت نام و تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هستند. در دانشگاه علمی کاربردی محدودیت تغییر رشته وجود ندارند پس دانشچو نیازی ندارد که عنوان مدرک کاردانیش ،با رشته ای که قصد تحصیل در آن دارد یکی باشد . تحصیل در مقطع کارشناسی نا پیوسطه در دانشگاه علمی کاربردی تقریبا دو سال و نیم زمان میبرد و شهریه هر ترم میانگین ۸۰۰ تا ۹۰۰هزار تومان می شود.

شما عزیزان برای انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه،لیست رشته های دانشگاهی،و هرگونه مشاوره و راهنمایی با گروه مشاورین متخصص مالیم تماس بگیرید.

مشاورین مالیم همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب آماده هر گونه خدمت به شما عزیزان می باشند.

 

ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹