خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور

ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور

ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور

ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور گروه تجربی به دلیل داشتن رشته هایی که از نظر بازار کار وموقعیت اجتماعی از شرایط خوبی برخوردار است،هرساله مورد استقبال بسیاری از داوطلبان شرکت در دانشگاه قرار می گیرد.

رشته های پرمخاطب تجربی نظیر پزشکی،داروسازی،پرستاری،دندان پزشکی و…از جمله رشته هایی است که نیاز به مطالعه سنگین وسخت دارد.

بسیاری از داوطلبان به دلیل داشتن مشکلات ودغدغه های خاص خود نمی توانند برای کنکور آماده شوند.در نتیجه به دنبال راه کاری هستند که بتوانند بدون کنکور در دانشگاه پذیرش شوند.

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد از جمله رشته های گروه تجربی است که برای قبولی در دانشگاه نیاز به کسب رتبه خوب دارد.بسیاری از داوطلبان این سوال را میپرسند که آیا امکان دارد بدون کنکور در پذیرش دانشگاه ها در این رشته را بدست آورد؟

دندانپزشکی بدون کنکور در تهران

در این نوشته قصد داریم به صورت کامل به بررسی این موضوع بپردازیم وجواب سوال شما را به وضوح ارائه دهیم.

رشته دندان پزشکی رشته ای است که از همان مقطع کارشناسی بصورت تخصصی ارائه می شود ودر ایران تحصیلات این رشته تا مقطع دکتری ادامه دارد.نام دیگر این رشته دهان پزشکی می باشد.

هر ساله شاهد رقابت بسیاری از داوطلبان در کنکور سراسری برای قبولی در رشته دندان پزشکی هستیم.باید بگوییم تحصیل در رشته دندان پزشکی در دانشگاه بصورت بدون کنکور اصلا امکان پذیر نیست و داوطلبان تنها در صورت حضور وشرکت در آزمون سراسری وکسب رتبه لازم برای رشته دندان پزشکی می توانند در این رشته ادامه تحصیل بدهند.

برای اطلاع از تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی دانشگاه آزاد کلیک کنید.

باید عنوان کنیم نام نویسی متقاضیان در دانشگاه علوم پزشکی به صورت بدون کنکور امکان دارد.دانشگاه علوم پزشکی در رشته پیراپزشکی ازقبیل اتاق عمل ،هوش بری،مامایی،علوم آزمایشگاهی،تکنیسین سلامت دهان،دامپزشکی ،مهندسی پزشکی و…در مقطع کاردانی دانشجویان علاقه مند را جذب می کند.

البته این پذیرش مشروط به داشتن شرایطی است که داوطلب باید آن ها دارا باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

۲ دیدگاه

  1. ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی

  2. سلام میشه اون دانشگاه هایی که بدون کنکور میشه رفت دندون خوند رو بگید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹