خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته زبان انگلیسی بدون کنکور

ثبت نام رشته زبان انگلیسی بدون کنکور

ثبت نام رشته زبان انگلیسی بدون کنکور

ثبت نام رشته زبان انگلیسی بدون کنکور و دانشگاه آزاد رشته مترجمی زبان انگلیسی بدون کنکور چند سالی است که به دلیل استقبال زیاد داوطلبان و متقاضیان رشته های گروه زبان در دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی بدون کنکور اقدام به جذب دانشجو می کند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به صورت بدون کنکور انجام می شود.

برای شروع ثبت نام تنها کافی است ابتدا در سایت سازمان سنجش نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام کنیم و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز ثبت نام خود را تکمیل کنند.برای کسب اطلاعات پیرامون ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و علمی کاربردی موقعیت مناسب و ایده آلی را برای نام نویسی و ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته مورد علاقه را آماده  کرده است.

ثبت نام رشته زبان انگلیسی بدون کنکور دانشگاه در دو نیم سال ورودی مهر و بهمن ماه اقدام به نام نویسی دانشج.یان علاقه مند می کند. زمان ثبت نام برای ورودی مهر دانشگاه آزاد بدون کنکور اواخر مرداد تا اواخر شهریور می باشد و زمان ثبت نام برای ورودی بهمن دانشگاه آزاد بدون کنکور اواخر آذر تا اواخر بهمن ما می باشد.البته این دوره های زمانی برای ثبت نام دانشگاه تمدید می شود.زمان تمدید شده از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود.

دانشگاه آزاد رشته مترجمی زبان انگلیسی بدون کنکور

باید یادآور شویم مدرک فارغ التحصیلی ثبت نام رشته زبان انگلیسی بدون کنکور با مدرک فارغ التحصیلی ثبت نام رشته زبان انگلیسی با کنکور تفاوتی ندارد و تنها در نوع ورود به دانشکاه با یکدیگر اختلاف دارند.

حال به بررسی شرایط ثبت نام رشته زبان انگلیسی بدون کنکور می پردازیم.

شرط ثبت نام رشته زبان انگلیسی بدون کنکور داشتن مدرک دیپلم ۴ساله نظام قدیم یا داشتن مدرک دیپلم ۳ساله نظام جدید می باشد .البته اگر خواهان حضور در مقطع کاردانی پیوسته هستید.و اگر خواهان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی هستید باید علاوه بر مدارک ذکر شده ،مدرک پیش دانشگاهی نیز داشته باشید.

تا سال ۹۳ علاوه بر شروط بالا شرط معدل نیز ملاک بود ولی چند سالی است که این شرط حذف شده است.دانشجو حق تحصیل همزمان را نیز ندارد البته به جز دانشگاه پیام نور که تحصیل همزمان مشکلی ندارد.

برای دریافت اطلاعات ثبت نام رشته زبان انگلیسی بدون کنکور و مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته روانشناسی بدون کنکور کرمانشاه

رشته روانشناسی بدون کنکور کرمانشاه

رشته روانشناسی بدون کنکور کرمانشاه رشته رواتشناسی بدون کنکور کرمانشاه : رشته روانشناسی بدون کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد