خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته طراحی صنعتی بدون کنکور

ثبت نام رشته طراحی صنعتی بدون کنکور

ثبت نام رشته طراحی صنعتی بدون کنکور

ثبت نام رشته طراحی صنعتی بدون کنکور به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته طراحی صنعتی بدون کنکور چیست؟

زمان ثبت نام رشته طراحی صنعتی بدون کنکور چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته تعمیر و نگهداری هواپیما ارائه دادیم.در این نوشته سعی داریم به بررسی ثبت نام رشته طراحی صنعتی بدون کنکور بپردازیم.ابتدا مختصری در مورد رشته طراحی صنعتی توضیحاتی ارائه می دهیم و در ادامه به بررسی شرایط ثبت نام در این رشته می پردازیم.

رشته طراحی صنعتی بر دو نکته مهم استوار است: اول توجه به زیبایی محصولات دوم بهره مندی از لطافت،زیبایی و ظرافت هنر و فناوری و کارایی علم در ساخت محصولات.در واقع طراحان صنعتی توسعه دهنگان و کامل کنندگان محصولات مصرفی روزمره ما هستند.

این رشته ترکیبی از علم،هنر و صنعت است و به طراحی همه محصولات و تولیدات می پردازد.طراحان صنعتی می کوشند تا سختی و زبری صنعت را از محصولات بگیرند تا محصول ارائه شده به مشتری دارای لطافت و ملایمت باشد.

ثبت نام کنکور رشته طراحی صنعتی

اولین مرحله برای ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته طراحی صنعتی شرکت در کنکور سراسری است.طراحی صنعتی جزء رشته های دانشگاهی رشته هنر است.کنکور سراسری هنر هر ساله در اوایل تیرماه برگزار می شود.کسانی می توانند در این کنکور شرکت کنند که ثبت نام کرده باشند.

البته در کنار ثبت نام با آزمون،می توان بدون شرکت در آزمون سراسری نیز در این رشته ثبت نام و شرکت کنید.دانشگاه آزاد از جمله دانشگاه هایی است که این رشته را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد.

دانشگاه آزاد در دو ورودی مهرماه و بهمن ماه به صورت بدون کنکور در ۴مقطع تحصیلی کاردانی پیوسته و ناپیوسته،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته داوطلبان و متقاضیان را پذیرش می کند.کافی است به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنید و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹