خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته طراحی لباس بدون کنکور

ثبت نام رشته طراحی لباس بدون کنکور

ثبت نام رشته طراحی لباس بدون کنکور

ثبت نام رشته طراحی لباس بدون کنکور به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته طراحی لباس بدون کنکور چیست؟

زمان ثبت نام رشته طراحی لباس بدون کنکور چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته طراحی صنعتی بدون کنکور ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته طراحی لباس بدون کنکور بپردازیم.

رشته طراحی لباس از جمله رشته های پرطرفدار در کشور ما است.طبق آخرین آمار طراحان لباس به خصوص کسانی که در زمینه طراحی لباس عروس فعالیت می کنند از درآمد بالایی برخوردارند.داوطلبان این رشته باید از ذوق و استعداد بالایی در زمینه هنری و طراحی لباس و مدل های لباس برخوردار باشند به طوری که مدل هایی مناسب با شرایط و عرف جامعه و همچنین در نظر گرفتن سلیقه قشرهای سنی و اجتماعی مختلف جامعه طراحی کنند.

حال به معرفی و بررسی رشته طراحی لباس می پردازیم.

نوع لباس و پوشاک هر جامعه نمونه ای بارز از حیات فرهنگی آن جامعه است.اگر نگاهی کوتاه به تاریخ لباس و پوشاک ایران بیندازیم متوجه می شویم به دلیل تنوع در طرح ها و رنگ ها،لباس ها بسیار زیبا بوده و نمودار هنر و ظرافت ایرانی بوده است.

با توجه به افزایش سطح کمی و کیفی لباس های تولیدی لزوم استفاده از نیروهای کارآمد و متخصص در صنعت پوشاک و تولید لباس وجود دارد.رشته طراحی لباس یکی از رشته های کاربردی است و هدف از ارائه آن تربیت و آموزش نیروهایی است که با استفاده از ماشین آلات بتوانند نیازهای موجود در طراحی لباس،طراحی الگو و دوخت را انجام دهند.

 

شرایط ثبت نام رشته طراحی لباس بدون کنکور

دانشگاه آزاد از جمله دانشگاه هایی است که این رشته را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد.کافی است که در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنید و با مشاهده لیست رشته های بدون کنکور نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.البته گروه مالیم با برخورداری از مشاوره تحصیلی مجرب آماده ارائه خدمات مشاوره ای و همچنین ثبت نام به شما داوطلبان و دانشجویان عزیز می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای ثبت نام بدون کنکور رشته های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *