خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور چیست؟

زمان ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور بپردازیم.

رشته علوم آزمایشگاهی از جمله رشته های گروه پیراپزشکی محسوب می شود.فارغ التحصیلان این رشته می توانند در مراکز دولتی و غیردولتی آزمایشگاهی مشغول به کار شوند.حال این سوال مطرح می شود که برای تحصیل در این رشته چه رتبه ای در کنکور سراسری کسب کنیم؟

در پاسخ باید بگوییم که ثبت نام در این رشته به ۲ طریق امکان پذیر است.روش اول باید در کنکور سراسری شرکت کنید و بعد از کسب رتبه مورد نظر می توانید در مرحله انتخاب رشته این رشته را انتخاب کنید.

روش دوم به صورت پذیرش بدون کنکور است که شما می توانید بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری صرفا براساس سوابق تحصیلی در این رشته ثبت نام کنید.البته تعداد محدودی از رشته های گروه پیراپزشکی به صورت بدون کنکور ارائه می شوند.برای دریافت اطلاعات دقیق در این باره می توانید با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

حال شرایط ثبت نام بدون کنکور چیست؟ رشته های پیراپزشکی که به صورت بدون کنکور ارائه می شوند داوطلبان را در مقطع کاردانی ناپیوسته پذیرش می کنند.برای ثبت نام در این مقطع داشتن مدرک دیپلم به همراه مدرک پیش دانشگاهی لازم و ضروری است.همچنین می توانید با استفاده از مدرک دیپلم ۴ساله نظام قدیم نیز در این رشته ثبت نام کنید.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بایستی به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنید و بعد از خرید کارت اعتباری نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹