خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته عمران بدون کنکور

ثبت نام رشته عمران بدون کنکور

ثبت نام رشته عمران بدون کنکور

ثبت نام رشته عمران بدون کنکور به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته عمران بدون کنکور چیست؟

زمان ثبت نام رشته عمران بدون کنکور چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته صنایع غذایی بدون کنکور ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته عمران بدون کنکور بپردازیم.

رشته عمران از جمله رشته های پرطرفدار در بین رشته های آزمایشگاهی است.این رشته در گروه آزمایشی ریاضی و فیزیک قرار دارد و داوطلبان کنکور سراسری برای قبولی در این رشته باید در گروه آزمایشی ریاضی و فیزیک شرکت کنند.

این رشته در دانشگاه های دولتی در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه می شود ولی در سایر دانشگاه ها در مقاطع کاردانی ناپیوسته نیز داوطلبان را پذیرش می کند.

تا سال های گذشته برای قبولی در این رشته در دانشگاه های مختلف بایستی در کنکور سراسری رتبه مورد نظر را کسب می کردید به طبع با وجود داوطلبان حضور در این رشته کسب رتبه ایده آل کمی سخت بود به همین دلیل بستری فراهم شد تا متقاضیان این رشته بتوانند به راحتی در این رشته تحصیل کنند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و همچنین ثبت نام بدون کنکور در سایر دانشگاه ها سبب شد تا متقاضیان بدون هیچ گونه محدودیتی بتوانند در این رشته ثبت نام کنند.

شرایط ثبت نام رشته عمران بدون کنکور 

دانشگاه آزاد در ۴ مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اقدام به جذب و پذیرش داوطلبان به صورت بدون کنکور می کند.ثبت نام در هر یک از این مقاطع مشروط به داشتن مدارک مورد نظر است.برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته باید مدرک دیپلم داشته باشید و در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم ۴ساله نظام قدیم می توانید در مقطع کاردانی ناپیوسته ثبت نام کنید.با داشتن این مدارک می توانید در مقطع کارشناسی پیوسته نیز ثبت نام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹