خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته مدیریت دولتی بدون کنکور

ثبت نام رشته مدیریت دولتی بدون کنکور

ثبت نام رشته مدیریت دولتی بدون کنکور

ثبت نام رشته مدیریت دولتی بدون کنکور :مدیریت دولتی برای اولین بار در سال  ۱۳۳۳ با نام علوم اداری با هماهنگی دانشگاه کالیفرنیا و زیر نظر دانشکده حقوق در کشور تدریس شد.

برای اطلاع دقیق از ثبت نام رشته مامایی بدون کنکور با  مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

در حال حاضراین  رشته با نام  مدیریت دولتی بدون کنکور در دانشگاه های  سراسر  کشور در مقاطع تحصیلی مختلف  کارشناسی ، کارشناسی ارشد و حتی  دکتری توسط اساتید بسیار مجرب تدریس می شود و متقاضیان  و دانشجویانی که به این رشته علاقه دارند می توانند به راحتی در این رشت به تحصیل بپردازند .

شرایط ثبت نام رشته مدیریت دولتی بدون کنکور

هدف اصلی رشته مدیریت دولتی بدون کنکور  را می توان تریبیت افراد کارشناس و متخصص در امور مدیریتی برای سازمان و شرکت ها مختلف دانست و دانشجویانی که در  این رشته تحصیل می کنند مسائل و دروس مدیریت دولتی را فرا گرفته و می توانند در مسائل مدیریتی سازمان ها به تجزیه و تحلیل  بپردازند .

رشته مدیریت دولتی  طبق آخرین تغییرات اعمال شده بر  سیستم آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد در ۷ گرایش گوناگون به دانشجویان تدریس می شود  و فارغ التحصیلان در مقطع کارشناسی این رشته نگرانی برای ادامه تحصیل خود ندارند .

دلیل زیر شاخه و گرایش های زیادی که رشته مدیریت دولتی دارد دانشجویان فارغ التحصیل این رشته  از آینده ی شغلی بسیار خوبی  دارند و می توانند  در شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی برخوردار است در پست های مدیریتی گوناگون در سازمان ها و شرکت ها مشغول به کار شوند .

رشته هایی مانند  مدیریت ، پزشکی و همچنین رشته های گوناگون مهندسی از طرفداران بسیاری برخوردارند و تقاضا برای تحصیل در این رشته ها بسیار زیاد است .

دانشگاه های بسیاری هستند که  بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو برای این رشته ها می کنند برای جمع آوری اطلاعات کامل نسبت به لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور می توانید با مشاورین گروه مالیم تماس بگیرید با مشاوران ما در ارتباط باشید .

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹