خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته مدیریت مالی دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام رشته مدیریت مالی دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام رشته مدیریت مالی دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام رشته مدیریت مالی دانشگاه آزاد بدون کنکور و  رشته مدیریت مالی  یکی از گرایش های  مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت است  ، اهمیت بسیار زیاد جریان های مالی شرکت ها ، ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی و تاثیر گذاری  این جریان ها بر سود و زیان سازمان ها چند مدتی  است باعث شده است که این رشته به یکی از پر کاربردترین رشته ها  در کشور تبدیل شود.

برای اطلاع دقیق از ثبت نام رشته مدیریت مالی بدون کنکور با  مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

دانشجویان و متقاضیانی  که در این رشته به تحصیل می پردازند کاملا با مباحث و تئوری های  مدیریت مالی آشنا می شوند و بعد  از اتمام  تحصیل در حوزه های کاری  مختلف مانند : بانکداری  ، سرمایه گذاری، مهندسی مالی و … می توانند به فعالیت بپردازند  . با توجه به موقعیت های شغلی که برای  این رشته وجود دارد  ، فارغ التحصیلان این رشته نگرانی برای آینده شغلی خود نخواهند داشت.

نحوه و شرایط ثبت نام مدیریت مالی دانشگاه آزاد

رشته  مدیریت مالی  در مقطع کارشناسی ارشد ۳۲ واحد دارد که اکثر دروس آن ۲ واحدی است  و  ۶ واحد از آن ها برای  پایان نامه می باشد  . داشنجویان فارغ التحصیل در این رشته  می توانند به راحتی وضعیت مالی موسسات و شرکت ها و سازمان ها  را موردتحلیل و بررسی  قرار دهند و در اخذ تصمیم های مهم مالی برای شرکت ها  نقش مهمی دارند.

برای ثبت نام  رشته مدیریت مالی دانشگاه آزاد بدون کنکور باید ابتدا منتظرباشید  تا دانشگاه های مورد نظر فراخوان خود را اعلام کند.

دانشگاه های بسیاری هستند که بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کنند  و همین مسئله  باعث افزایش  متقاضیان  برای ادامه تحصیل در این دانشگاه ها شده است.

برای برای آگاهی از شرایط ثبت نام در این دانشگاه ها و همچنین کسب اطلاعت مختلف درباره رشته هایمختلف می توانید با گروه مالیم تماس گرفته و از مشاوران کمک بگیرید.

برای این امر کافیست از طریق تلفن ثابت خود با مشاوران تماس گرفته و سوالات خود را بیان کنید .

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان رشته حقوق بدون کنکور اصفهان : رشته حقوق بدون کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد