خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته معماری بدون کنکور

ثبت نام رشته معماری بدون کنکور

ثبت نام رشته معماری بدون کنکور

ثبت نام رشته معماری بدون کنکور در جهت فراهم کردن بستر تحصیل برای داوطلبان دانشگاه صورت می گیرد.در سال های گذشته دانشگاه های آزاد و دانشگاه های علمی کاربردی در مقاطع مختلف در دو نیم سال مهرماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند

در این نوشته سعی داریم مختصری در مورد شرایط و نحوه ثبت نام رشته معماری بدون کنکور مطالبی را برای شما بیان کنیم.

باید خاطرنشان شویم که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد راحترین راه ورود به دانشگاه می باشد.

رشته معماری یکی از رشته های فنی مهندسی محسوب می شود که غالبا تمامی رشته های فنی مهندسی نظیر مهندسی برق،مهندسی مکانیک مهندسی شیمی،کلیه رشته های علوم انسانی نظیر مانند حقوق،روانشناسی،مدیریت و حسابداری،همه رشته های هنری و رشته های گروه آزمایشی زبان و تعدادی از رشته های گروه علوم تجربی نظیر زیسشت شناسی،شیمی،مهندسی کشاورزی و شیلات به صورت بدون کنکور در دانشگاه های آزاد ارائه می شوند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه

در مقابل رشته های گروه پزشکی نظیر پزشکی،داروسازی،دندان پزشکی ،دامپزشکی و رشته های پیراپزشکی به صورت بدون کنکور در هیچ دانشگاهی ارائه نمی شوند.در نتیجه تنها راه ورود به این رشته ها قبولی در آزمون کنکور و شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهر از اواخر مرداد شروع شده و تا اوایل مهرماه نیز ادامه می یابد.و برای ورودی بهمن از اواخر آذر تا اواخر دی ماه می باشد.ثبت نام دانشگاه بدون کنکور از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد.

اگر سوالی پیرامون ثبت نام رشته معماری بدون کنکور دارید می توانید با مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس حاصل نمایید و از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم بهره ببرید.

باید خاطر نشان کنیم شرایط ثبت نام تنها مدارک تحصیلی مورد نیاز است و شرط معدل چند سالی است که از شروط ثبت نام بدون کنکور حذف شده است.

برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام رشته معماری بدون کنکور با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹