خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته مهمانداری بدون کنکور

ثبت نام رشته مهمانداری بدون کنکور

ثبت نام رشته مهمانداری بدون کنکور

ثبت نام رشته مهمانداری بدون کنکور به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته مهمانداری بدون کنکور چیست؟

زمان ثبت نام رشته مهمانداری بدون کنکور چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته جهانگردی بدون کنکور ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته مهمانداری بدون کنکور بپردازیم.

رشته مهمانداری هواپیما از جمله رشته های پرطرفدار در میان جوانان می باشد.موقعیت کاری و اجتماعی سبب شده است که افراد چه مرد و چه زن به این رشته گرایش داشته باشند.

حال این سوال مطرح می شود برای فراگیری رشته مهمانداری هواپیما به کجا مراجعه کنیم؟ این رشته به صورت بدون آزمون در دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی ارائه می شود.

در دانشگاه علمی کاربردی رشته مهمانداری هواپیما در ۲مقطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته ارائه می شود.این رشته در واحدهای مختلف دانشگاه علمی کاربردی به صورت تخصصی ارائه می شود.

این رشته دارای گرایش های مختلفی می باشد و داوطلبان بنا به علاقه مندی خود می توانند انتخاب رشته درستی انجام دهند.همچنین پذیرش رشته مهمانداری هواپیما در دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور و صرفا براساس سوابق تحصیلی می باشد.

پذیرش این رشته در دانشگاه آزاد نیز به صورت بدون کنکور صرفا براساس سوابق تحصیلی انجام می شود.این ثبت نام در دو نیم سال تحصیلی انجام می شود.مهرماه زمان شروع نیم سال اول تحصیلی و بهمن ماه زمان شروع نیم سال دوم تحصیلی محسوب می شود.

شرایط ثبت نام رشته مهمانداری بدون کنکور 

حال به بررسی شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور می پردازیم.اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که خواهان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیم سال دوم یا نیم سال اول هستید باید بدانید شرط حضور شما داشتن مدارک مورد نیاز مطابق با مقطع انتخابی شماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹