خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته مهندسی هوافضا بدون کنکور

ثبت نام رشته مهندسی هوافضا بدون کنکور

ثبت نام رشته مهندسی هوافضا بدون کنکور

ثبت نام رشته مهندسی هوافضا بدون کنکور به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته مهندسی هوافضا بدون کنکور چیست؟

زمان ثبت نام رشته مهندسی هوافضا بدون کنکور چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته مهندسی هوافضا بدون کنکور بپردازیم.

رشته مهندسی هوافضا از جمله رشته های دانشگاهی گروه آزمایشی ریاضی است.ابتدا به معرفی این رشته می پردازیم و در ادامه شرایط ثبت نام بدون کنکور این را شرح می دهیم.

فارغ التحصیلان رشته هوافضا می توانند با استفاده از دانش و مهارت خود به طراحی،ساخت و آزمایش هواپیما بپردازند.به بیان دیگر مهندس هوافضا فعالیت خود را قبل از خروج هواپیما از کارخانه انجام می دهد و به پایان می رساند.

رشته مهندسی هوافضا به مجموعه علوم و مهارت های علمی و عملی گفته می شود که در زمینه تحلیل،طراحی و ساختن هواپیماها،بالگردها،موشک ها،ماهواره ها و… به کار گرفته می شود.

شرایط ثبت نام رشته مهندسی هوافضا بدون کنکور

همانطور که در ابتدای این نوشته بیان کردیم رشته مهندسی هوافضا از جمله رشته های گروه آزمایشی ریاضی و فیزیک است که از استقبال زیاد جوانان و داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی و فیزیک برخوردار است.این رشته در دسته رشته های محبوب دانشگاهی قرار دارد.به همین دلیل اکثر داوطلبان به دنبال راهی برای ثبت نام در این رشته هستند.ثبت نام بدون کنکور دانشگاه یکی از این راه هاست.

به طور کل ثبت نام بدون کنکور اکثرا در دانشگاه های علمی و کاربردی و دانشگاه آزاد انجام انجام می شود که در صورت داشتن مدارک مورد نیاز می توانید در رشته و دانشگاه مورد نظر خود ثبت نام کنید.

در صورتی که خواهان ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه هستید می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید تا از جدیدترین اخبار مربوط به ثبت نام بدون کنکور مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹