خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته مکانیک بدون کنکور

ثبت نام رشته مکانیک بدون کنکور

ثبت نام رشته مکانیک بدون کنکور

ثبت نام رشته مکانیک بدون کنکور :  یکی از رشته های پرطرفداربدون کنکور فنی و مهندسی ، رشته مکانیک بدون کنکور است که سالانه متقاضیان بسیاری برای تحصیل در این رشته اقدام به ثبت نام در دانشگاه ها می نمایند .

برای اطلاع دقیق از ثبت نام رشته مکانیک بدون کنکور با  مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

رشته مکانیک بخشی از علم فیزیک می باشدو به نوعی برگرفته از آن می باشد که به بررسی نحوه حرکت اجسام گوناگون و نیروهایی که بر آنها وارد می گردد با بکارگیری مفاهیم و مباحث فیزیک و ریاضی می پردازد و به وسیله آن  از آنها  تجهیزات صنعتی و مکانیکی جدیدی را طراحی و تولید می کنند.

مکانیک دارای ۳ گرایش مختلف در مقطع کارشناسی می باشد  اما گرایش های دیگری از این رشته در دانشگاه صنعتی شریف تدریس می شود.

شرایط ثبت نام بدون کنکور مکانیک

علاقه بسیار و تقاضای بسیار زیادی جوانان و دانشچویان برای تحصیل در رشته مکانیک و دیگر رشته های فنی و مهندسی باعث شده است که علاوه بر دانشگاه های دولتی ،دانشگاه های دیگری  نظیر علمی کاربردی و دانشگاه های غیر انتفاعی و آزاد امکان ادامه تحصیل و ثبت نام بدون کنکور را برای متقاضیان فراهم کرده است  و این امکان برای دانشجویان فراهم شده است که در مقاطع تحصیلی مختلف مانند کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد در این دانشگاه ها به تحصیل بپردازند.

با توجه پیشرفت روز افزون صنعت و تکنولوژی در کشور های مختلف دانشجویانی که در رشته های فنی و مهندسی تحصیل می کنند و فارغ التحصیل می شوند به راحتی می توانند وارد بازار کار شوند و موقعیت های شغلی مناسبی را بدست آورند.

مشاوران گروه مالیم می توانند اطلاعات کاملی در مورد رشته های مختلف فنی و مهندسی از جمله مکانیک در اختیار شما قرار دهند .

اگر هنوز برای انتخاب رشته تردید دارید  می توانید با مشاوران مالیم تماس گرفته و سوالات خود را بیان نمایید  تا بتوانید تصمیم مناسبی را برای آینده تحصیلی خود بگیرید .

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد : رشته ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد