خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته نرم افزار بدون کنکور

ثبت نام رشته نرم افزار بدون کنکور

 

ثبت نام رشته نرم افزار بدون کنکور

ثبت نام رشته نرم افزار بدون کنکور :به دلیل پیشرفت پر سرعت علم و تکنولوژی هر فردی در زندگی خود می بایست حداقل آشنایی را با رایانه و مسائل مربوط به آن داشته باشد ، زیرا بدون شکد در مقطعی از زندگی خود با آن سر و  کار خواهد داشت . همین امر باعث شده است که رشته ی کامپیوتر و گرایش های مختلف آن به یکی از پر طرفدار ترین علوم مهندسی نه تنها در ایران بلکه در جهان تبدیل شود .

برای اطلاع دقیق از ثبت نام رشته نرم افزار بدون کنکور با  مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

امروزه رد پای رایانه را می توان در تمامی مشاغل و صنایع مختلف مشاهده کرد و به نوعی می توان گفت رایانه جزء جدایی ناپذیر زندگی بشر شده است و نه تنها نقش آن کم رنگ نمی شود بلکه روز به روز بر اهمیت آن افزوده می شود .

نحوه ثبت نام بدون کنکور رشته نرم افزار

همان طور که گفته شد رشته بدون کنکور کامپیوتر دارای گرایش های مختلفی است که می توان از سخت افزار و نرم افزار به عنوان مهم ترین آنها نام برد . رشته ها و گرایش های کامپیوتر به دلیل کاربرد بسیاری که در زندگی روز مره دارند دارای موقعیت مناسب شغلی می باشند و با تحصیل در هرکدام بدون شک فرد بعد از فراغت از تحصیل می تواند به راحتی وارد بازار کار شود .

به همین دلیل است که دانشگاه های بسیاری در کشور به تدریس این رشته می پردازند . علاوه بر دانشگاه های دولتی که از طریق کنکور به پذیرش دانشجو می پردازند . دانشگاه های دیگری نیز این امکان را فراهم کرده اند که علاقه مندان به این رشته بتوانند بدون شرکت در کنکور وارد دانشگاه شوند . برای ثبت نام در این دانشگاه ها کافیست  در زمان مشخص شده برای ثبت نام آنها دفترچه مربوط به آن دانشگاه را دریافت کردهو پس از تکمیل آن منتظر پاسخ دانشگاه بمانید .

برای اطلاع از زمان بندی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور می توانید با مشاوران گروه مالیم تماس بگیرید.

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹